קורס קריאת תכניות בנייה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי קריאת תכניות בנייה

ענף הבנייה בישראל בשנים האחרונות הפך להיות למרכזי מבין הענפים הרווחיים. אנשים פונים לתחום מסיבות כלכליות, עניין אישי והחוש העסקי. נדל"ן ומקרקעין, אלמנטים שהופכים את תכנון הבנייה למורכב יותר, מצריכים אנשי מקצוע שידעו להתמודד עם תוכניות הבנייה בשטח.

קורס קריאות תוכניות בנייה מאפשר לאנשי מקצוע בשטח הבנייה להבין את תכנון המהנדסים והאדריכלים ולתרגם זאת לבנייה. הלימודים מספקים מידע מלא אודות סוגי קרקעות, אופני מדידה ועוד. הקורס נועד להקנות כלים מקצועיים לטובת הובלת פרוייקטים בשטח ולהביאם לשלמות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קריאת תכניות בנייה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קריאת תכניות בנייה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס קריאת תוכניות בנייה

הבנייה בשטח מצריכה מאנשי מקצוע להבין את תוכניות הבנייה שיזמו מהנדסים ואדריכלים. ההבנה כרוכה הן במתווה הבנייה והן במפרט.

קורס קריאת תוכניות בנייה מהווה כאמצעי לקישור בין אנשי בניין בשטח הבנייה לבין המתכננים שיוצרים את חזונם על גבי שרטוט מתוכנן ומדויק. הקורס הוא כהשתלמות ומתאים לאנשים העובדים בתחום הבניין.

ניתוח והבנת השרטוטים הנם קריטיים להצלחת הפרוייקט וכמובן לבטיחות המבנה בסיום הבנייה. הקורס מכשיר אנשי מקצוע להתמודדות עם השרטוט הגרפי, טרמינולוגיה מקצועית וביצוע הפרוייקט על כל מרכיביו.

קורס קריאת תכניות בנייה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס קריאת תוכניות בניין?

השימוש בתוכניות בנייה מאוד רחב בקרב מהנדסים, אדריכלים, הנדסאים, טכנאים, קבלנים, מנהלי עבודה בבניין ועוד, לכן קורס זה יתאים לכל הדורש לקרוא את תוכניות הבנייה ולנתח אותן.

מה תוכנית הלימודים לקורס קריאת תוכניות בנייה?

תוכניות הבנייה מלאות במידע רגיש, חיוני ומורכב בכל תהליך בנייה. תוכנית הלימודים בקורס עומדת על כל תוכן הנדרש לטובת קריאה נכונה של התכנון והבנה בסיסית ברקע העומד מאחורי החלטת המתכננים.

בין היתר לומדים המשתתפים בקורס הכל אודות אלמנטים טופוגרפיים, סוגי קרקעות, טרמינולוגיה מקצועית, תוכניות אדריכלות, תוכניות מהנדסים, מתווה הנדסי, מדידות, חתכים ופרטי בניין, מבנה חניות, מבנה מדרגות, מבנה חדרי מדרגות ועוד.

קורס קריאת תכניות בנייה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה אפשרויות התעסוקה לקורס קריאת תוכניות בנייה?


המשתתפים בקורס מגיעים מתוך צורך להרחיב את הידע בתכנון הבניין על כן ככלל אנשים אלו נמצאים כבר בתוך מעגל שוק העבודה ומרחיבים את הידע המקצועי.

מאחר ומדובר בקורס המשלים ידע ומתאים במיוחד לאנשים הנדרשים לבצע את תכנון הבנייה בשטח, המשתתפים בקורס יכולים חייבים בתואר הנדסאי, מהנדס או בתעודות קבלן, טכנאי, מנהל עבודה ועוד על מנת להשתלב בתעסוקה.

מה לימודי ההמשך לקורס קריאת תוכניות בנייה?


לבוגרי הקורס קיימת אפשרות להמשיך ולקדם את עצמם דרך תואר אקדמי כגון הנדסה אזרחית או לקורסים כגון שמאות מקרקעין, ניהול פרוייקטים בבנייה ועוד.
מודעה
מחפש קורס קריאת תכניות בנייה?
מחפש קורס קריאת תכניות בנייה?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה