מכללת RES

למידה. עשייה. הגשמה.

מכללת RES

למידה. עשייה. הגשמה.

מכללת R.E.S היא אחת ממגוון החברות המובילות במשק הישראלי הנמצאת תחת חברת R.E.S GROUP  R.E.S הנה החברה היחידה המאגדת תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות לעובד, לסטודנט ולמתמחה תוך ייעוץ וליווי אישי, הכוונה ושקיפות מלאה והכל במקום אחד.

מכללת R.E.S כיום נחשבת למכללה הגדולה וייחודית ביותר בישראל, אשר סניפיה פרוסים בכל רחבי הארץ וגם מלמדת קורסים באונליין המעניקה לסטודנט מעבר לתוכן הלימודי גם השמה בתחום הנלמד. עוד מתחילת הלימודים הסטודנט יוכל להשתלב בתוך חברת R.E.S GROUP כעובדים מן המניין ואף יקבלו מאיתנו פרויקטים אשר במסגרתם יוכל כבר להתפרנס ולהחזיר את השקעתו במידית אם זה אצל משרדנו הפרוסים ברחבי הארץ, אם זה כסטאז' או פרקטיקום או אם לקוחות וכלים שיינתנו לסטודנט כבר במהלך הקורס.

שירותים אלה מקנים יתרון גדול על אחרים בשוק העבודה בתחום הנדל"ן והמסחר ועולם שיווק המדיה והמסחר האלקטרוני תוך כדי ראייה אמיתית לצרכים שזקוק להם הסטודנט בתחום עבודתו עם דאגה להשמה והכנסה כספית עוד במהלך הלימודים.
קורסי המכללה מסובסדים ע"י גופים ממשלתיים והתעודות אותם יקבל הסטודנט מוכרות ע"י המשרדים הממשלתיים הקשורים לאותו תחום כך שלסטודנט יהיה קל להשתלב בשוק העבודה ובחברות המובילות במשק הישראלי.

מכללת R.E.S מעבר למכללה היא משפחה לסטודנט שתדאג לו כפי שנהוג לדאוג לבן משפחה בהעצמה, בהערכה, באהבה ובהגשמה.

חדש! בואו לגלות את פרויקט הגשמה בשיתוף איגוד הנדל"ן הישראלי!

הקורסים מתקיימים בכל הארץ. קורסי נדל"ן ומסחר נלמדים אונליין.

מידע נוסף אודות המכללה

מכללת R.E.S מציעה מגוון קורסי נדל"ן במסגרת ליווי ויחס אישי לכל סטודנט.
 
הערך המוסף של מכללת RES, שהיא אחת מאותן חברות בקבוצת RES שהם חברות: נדלן, תיווך ומשכנתאות. 
מכללת RES מציעה פרויקט הגשמה של איגוד הנדלן המשכנתאות, הפרויקט מסובסד ובו דואגים לך מ-א' ועד ת' מרמה של התחלת עבודה מיידית אצלהם פלוס מענק של 40,000 ש"ח ולימודים בכל תחומי הנדלן והמשכנתאות.  כמו כן, הם היחידים בארץ שנותנים לך סטאג' נדלן ומשכנתאות והחזר כספי על הלימודים.    המכללה מבטיחה 100% הצלחה - סטודנטים שלא עברו, יקבלו קורס נוסף ללא עלות עד שיעברו בהצלחה.