מכללת מהות לרפואה משלימה

קורס דולות מורחב

מכללת מהות לרפואה משלימה

קורס דולות מורחב

מכללת מהות לרפואה משלימה מציעה קורס דולות מורחב וייחודי, המכשיר את בוגרותיו הן כמדריכות הכנה ללידה, הן כתומכות לידה (דולות) והן לליווי אחר לידה (דולה פוסט פרטום). תכנית הלימודים כוללת סטאז', כך שהכשרת הבוגרות הינה איכותית ושלמה.

מידע נוסף

קורס דולות מורחב - מידע כללי
קורס ייחודי זה מציע הזדמנות פז לקבלת שלוש הכשרות מקצועיות, המשלימות זו את זו - מדריכת הכנה ללידה, תומכת לידה- דולה ודולה פוסט פרטום, כך שבוגרות הלימודים נהנות מהכשרה מקיפה ומעמיקה, הנותנת מענה הן לשלב ההריון, הן לשלב הלידה והן לשלב אחריי הלידה ויצירת הקשר עם התינוק. שלושת הכשרות אלו מקנות לבוגרות יתרון גדול על פני דולות אחרות, המיומנויות לליווי רק אחד מהשלבים האמורים. 

קורס דולות מורחב - נושאי הלימוד
תפקידה של הדולה הוא לספק ליולדת תמיכה, בטחון ויכולת התחברות לקולה הפנימי, ועל כן על הדולה להיות בקיאה ומיומנת בתהליכי ההריון והלידה הן מההיבט המערבי, והן מההיבט הטבעי. על כן כוללת תכנית הלימודים בקורס לימוד של תהליכי ההריון והלידה על פי הרפוואה המערבית ועל פי הרפואה הטבעית, שיטות וטיפולים משלימים לתמיכה בהריון ולידה, זכויות היולדת, תזונה, הנקה, טיפול ראשוני בתינוק ועוד. כן כוללת תכנית הלימודים סטאז'.
תחומי לימוד נוספים במכללת מהות