מלכה. מ. ספקטור לימודי ייעוץ מיני ממוקד

הכשרה לייעוץ מיני

מלכה. מ. ספקטור לימודי ייעוץ מיני ממוקד
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מלכה. מ. ספקטור לימודי ייעוץ מיני ממוקד?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מלכה. מ. ספקטור לימודי ייעוץ מיני ממוקד?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

הכשרה לייעוץ מיני

 מלכה ספקטור, הסקסולוגית ויועצת הזוגיות והמיניות הידועה, מציעה תכניות לימודים ייחודיות בתחום הייעוץ המיני והזוגי והנחיית הזוגות, המיועדות למעוניינים לקבל הכשרה איכותית בתחום הייעוץ למיניות. הלימודים החווייתיים יקנו לכם ידע מקיף ומעמיק בתחום, כמו גם שלל כלים ומיומנויות, כך שבסיומו תוכלו לעזור לנשים, גברים וזוגות הסובלים מקשיי זוגיות ומיניות שונים.

לימודי התעודה מתקיימים בתל אביב, ליד תחנת השלום -קניון עזריאלי. 
קיימת אפשרות ללמידה מקווננת ZOOM


*הלימודים באישור משרד החינוך, קבלה אוטומטית לאגודה הישראלית לייעוץ והדרכה.


יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מלכה. מ. ספקטור לימודי ייעוץ מיני ממוקד?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מלכה. מ. ספקטור לימודי ייעוץ מיני ממוקד?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

המלצות

"מלכה זילברמן ספקטור היא מנהלת הלימודים ומלמדת טכניקות טיפול וייעוץ מיני ומביאה מרצים מגוונים- מתמכר למין שנרפא וחולק את סודות הריפוי מהתמכרות, אשת אביזרי מין החולקת סודות מהעסק, סקסולוגית חרדית, מומחה בינלאומי להתמכרות למין, מומחים לשפיכה מהירה, מכור שעדיין סובל, אישה שהבריאה מוואגיניסמוס, מרצה על מיניות ביהדות. כל שיעור יותר מרתק ממשנהו"-  ד"ר לוי, פסיכולוג קליני בכיר
"מלכה ספקטור הינה מטפלת מהפכנית בתחום ההכשרה לייעוץ והכשרה בסוגיות מיניות- אני שולח לה תלמידים ותלמידות שחוזרים עם שבחים ללא סוף."- ד"ר ליבוביץ

המלצות בוגרים:
שרון עוגן, כרמיאל - מנחה קבוצות העצמה נשית ויועצת מיניות ממוקדת “קורס משנה חיים!”

רבקה לוטבק לוי, חיפה - מומחית בייעוץ מיני למאובחנות אנדומטריוזיס “לא ידעתי עד שפגשתי בך, מלכה יקרה, על לימודי ייעוץ מיני אפשר להתמקצע גם ללא רקע בתחום העבודה הסוציאלית או הפסיכולוגיה תודה על העידוד והמון תודה ההכונה והתמיכה!”

אופירה ציטרין, כפר הנגיד - מנחה ,מטפלת זוגית ומומחית להתמכרות “התחלתי ליישם מיידית את הטכניקות והמודל הטיפולי בקליניקה שלי. הכל היה כפי שצריך בלימודים. מעולם לא נתקלתי במסירות שכזו מצד המנחים, הקפה והכיבוד שתמיד שימח אותנו, החניה, הדיוק, המרצים, האווירה בכיתה היתה מעולה!”

מיכל וייל, בת ים - מומחית בטיפול בטראומות “אין מילים, מלכה מורה היא מקור לחיקוי, האמפטיה שמלכה מדברת עליה כמענה לקארל רוגרס לעזור לאחרים באופן יעיל וממוקד ועם זאת ברמה גבוהה וזמן מועט.”

בלה בלייכר, ראשון לציון - מטפלת, מיסדת ויוצרת שיתת 22 הכוחות ,אשת מקצוע רב תחומית, מומחית ביצירתיות “מלכה, את סוחפת באוטנטיות שלך!”

מוריה יצחקי,מאמנת אישית ,נתניה - "מלכה שינתה את התפיסה העצמית שלי על עצמי,מלכה מעודדת להתחיל לעבוד ומייעצת לאורך כל הקורס ואחרי,מלכה קיבלה אותי גם ללא רקע בפסיכולוגיה  למדתי הרבה מאוד כשהכנתי את עבודת הגמר על מוגבלות ומיניות".

מאיה פורמן - " לפני כשנה סימתי לימודים של ייעוץ לכלכלת המשפחה והתחלתי ללמוד טיפול בטראומה וחרדה לאחר שנים שאני עוזרת לנפגעות תקיפה מינית. חיפשתי טיפול זוגי ומיני שיעזור לי בשני התחומים. כי בטיפול משפחתי וטיפול לנפגעות יש צורך בידע של זוגיות ומיניות. הגעתי למלכה ספקטור והעברנו קורס ביחד ולמדתי המון מימנה. מלכה תודה לך ועלייך על הידע שהענקת לי בהרבה תחומים".

רבקה לוי לוטווק, קרית ביאליק - "למדתי אצל מלכה ספקטור. החומר הלימודי מרתק, לא רצינו לצאת להפסקות. תומכת ומנחה צמודה במהלך הסטאז'. עוזרת למיקוד בבחירת ההתמחות בתחום המיניות וגם נותנת פתרונות תעסוקתיים בתחום. בזכותה הגעתי לכך שערכתי מחקר על נשים עם אנדומטריוזיס שסובלות מכאב ביחסי מין , נושא של נחקר לפני כן בכל העולם ורק לאחר חצי שנה חקרו זאת בארה"ב והגיעו לאותם תוצאות. היא מאוד עזרה לי בהכוונה להמשכת הדרך בתעסוקה גם לאחר הלימודים. ועדיין עוזרת לי במתן במה אצלה במכללה לבוא ולהרצות על כל המידע שאספתי מניסיון העבודה שלי. מלכה מאוד מקצועית ואמינה. היא עזרה לי גם בתקופה שהקשתי להגיע מרחוק איפשרה לי להשלים את השעות החסרות בקורס שאחריי שהיה באותו נושא. אני שואפת להמשיך ללמוד ממנה עוד בהמשך. תודה מלכי בזכותך מצאתי את היעוד שלי בחיים".

ריקי - ''
מה שלמדתי ממלכה ,הינו הרבה מעבר ללימודי ייעוץ מיני, מלכה מלמדת טיפול .נקודה .יחס אישי ,אמפטיה,אנושיות.ריקי,בית שמש,בוגרת "מעגלים" 2017''.

עידן מקאניק - מלכה ספקטור הינה אשת מקצוע מהשורה הראשונה.קורס מלא עיניין תובנות ות'כלס.אין מה להסס.

שרון בינימיני- משרד החינוך אישר את אחד הקורסים היותר מעשירים שלמדתי.מעשי,פרקטי,מרתק.

דניאלה קראוזה,מטפלת משפחתית,עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית אדלריינית - שילוב של מידע מרתק ותהליך פסיכולוגי חד ,גם לדתייה כמוני.חוויה..ה אווירה בכיתה של פירגון,ידע מעמיק,מיקוד בפתרונות אמיתיים.בכל שבוע מרגש,מחדש.הגעתי במיוחד מזכרון יעקב לתל אביב .מומלץ בחום.

יהודה - איש חינוך שומר תומצ" ,בית שמש : מקצועיות,מיקוד בבעיות חשובות,כבוד לתלמידים,תעודת הצטיינות בה אני גאה. חוייה משמעותית.
תחומי לימוד נוספים במלכה. מ. ספקטור לימודי ייעוץ מיני ממוקד