מכללת מדיאטק - ג'ון ברייס

לימודי מסחר באיביי - EBAY

מכללת מדיאטק - ג'ון ברייס

קורס מסחר באיביי (EBAY)

עולם הקניות של שנת 2018 הוא עולם חי, תוסס וצומח במהירות ועובר מהקניונים והמרכזים המסחריים אל זירת האינטרנט. המרכז הלוגיסטי החדש של דואר ישראל יטפל בעד 14 מליון חבילות בחודש. המספרים לא נתפסים, אך העולם עובר לאינטרנט.

הקורס מיועד לכל המעוניין בהכשרה מקיפה להקמת חנות וירטואלית ומכירות באתרי המסחר הגדולים בעולם: אמזון ואיביי. הקורס מקיף את כל הנושאים החשובים על מנת לספק כלים לפיתוח מותג פרטי לשם מכירתו באמזון, מכירותבאיביי וכן בפלטפורמות מקומיות.

תחום המסחר האלקטרוני מתפתח וצומח במהירות. בקורס זה תקבלו יכולות מקצועיות שאיתן תוכלו להיות מנהלי מוצר ברמה גבוהה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים והחשובים כדי שהלקוחות יאהבו וירכשו את המוצרים שלכם.
במהלך הקורס יוצגו התהליכים הדרושים לשם פיתוח מותג פרטי והקמתו ולאחר מכן שיווק המותג ומכירתו בקניונים הוירטואליים הגדולים בעולם.

הקורס יכלול שיעורים מעשיים ועיוניים וכן תרגולים אונליין לביצוע התהליכים הנלמדים.

» הקורס מוכר לפקדון חיילים משחוררים.

מטרת הקורס

» לצייד את המשתמשים בכלים ובידע לסחור בפלטפורמות המסחר הפופולאריות ביותר באינטרנט. » לתרגל את השימוש באתר ולמקסם מכירות. » ליצור קהל לקוחות רחב והכנסות שוטפות מהעסק החדש. » להקים עסק מצליח באינטרנט.

קהל יעד ותנאי קבלה

» אנשים בעלי נגיעה למחשב הרוצים ליצור הכנסה משמעותית מפיתוח מותג פרטי ומכירתו בקניונים הוירטואליים הגדולים בעולם. » סוחרים ישראליים קונבנציונאליים המעוניינים לפתח עסק וירטואלי בינלאומי. » סוחרים ישראליים מקוונים המעוניינים להרחיב את גבולות העסק שלהם אל מחוץ לגבולות המדינה. » סמנכ"לי ומנהלי מכירות בחברות המעוניינים להשתמש בפלטפורמות בינלאומיות לטובת הרחבת ערוצי השיווק והמכירה.
תנאי קבלה:
» הכרה תפעולית של מערכת ההפעלה חלונות.
» הבנת הנקרא באנגלית.
» ראיון אישי.

משך הקורס

הקורס יערך במתכונת של קורס מעשי הכולל הרצאות עיוניות ותרגול מעשי במודולים הרלוונטיים. היקף כולל: 35 שעות (כחודש לימודים), פעמיים בשבוע בין השעות 17:30 – 21:30 או ימי ג' + שישי בבוקר.

תכנית לימודים

בין נושאי הקורס:
» הכרות עם עולם המערכת
» עבודה על כלי מחקר
» כיצד מוכרים
» כלים מתקדים + DROPSHIPPING » פתיחת עסק ולוגיסטיקה

תעודה

בוגרי הקורס שיעמדו בהצלחה בתנאי הלימודים יקבלו תעודת סיום מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס.