מכללת מדיאטק - ג'ון ברייס

קורס פיתוח אפליקציות למובייל ANDROID & IOS

מכללת מדיאטק - ג'ון ברייס

קורס פיתוח אפליקציות למובייל ANDROID & IOS

ג'ון ברייס הדרכה פיתחה קורס ייחודי רחב היקף להכשרת מפתחי אפליקציות מובייל באמצעות מערכת ההפעלה Android. הקורס מתמקד בהקניית הכלים והניסיון בפיתוח אפליקציות תוך שימוש בשפת התכנות Java. הקורס מכסה את הנושאים המתקדמים ביותר ובנוי באופן אשר מאפשר לתלמידים להתחיל להרוויח כסף מהצבת האפליקציות שהם מפתחים למכירה ו/או להשתלב בעבודה בתפקידי פיתוח כבר במהלך הקורס עצמו.

הקורס מיועד לחסרי רקע עם נתונים אישיים גבוהים במיוחד אשר יעברו בהצלחה את מבחן ההתאמה. בחלק הראשון של הקורס (היקף של 60 שעות אקדמיות) יילמדו הנושאים הבסיסיים בתכנות מונחה עצמים ו- Java אשר רלוונטיים כאשר מפתחים עבור מערכת ההפעלה Android. נושאים אלה יילמדו תוך כדי תרגול ראשוני בכתיבת אפליקציות בסיסיות למערכת ההפעלה Android. הידע אשר יירכש במסגרת מפגשים אלה יוכל לשמש את התלמידים בלימודי המשך של נושאים מתקדמים אחרים ב- Java, כגון פיתוח אפליקציות צד שרת ב- Java EE. כמו כן, התלמידים ילמדו לפתח אפליקציות ווב בעזרת HTML ,CSS ו-JavaScript שיותאמו להרצה על מכשירי מובייל.
 
» ניתן ללמוד על חשבון פקדון לחיילים משוחררים. 
» בקורס זה קיימת התחייבות להשמה לעבודה.
» תלמידי הקורס יקבלו טאבלט מבוסס Android שעליו יוכלו להריץ את האפליקציות שיבנו במהלך הקורס במקום להשתמש בסימולטורים. בשיטה זו יוכלו התלמידים לנצל את מהירות המכשיר, הצגה חיה וכמובן את מלוא החיישנים של המכשיר (מה שלא ניתן לבצע דרך סימולטורים).

הקורס מתקיים בחיפה.

מידע כללי

מטרת הקורס:
» היכרות מעמיקה עם עולם המובייל והטכנולוגיות המובילות בתחום זה.
» פיתוח בשפת Java.
» פיתוח אפליקציות ל- Android בצד-לקוח ובצד-שרת.
» פיתוח אפליקציות WEB מותאמות למובייל.

יתרונות הקורס:
» קורס לימודים מלא המיועד לחסרי רקע בנושא, במהלכו נלמדות כל הטכנולוגיות העיקריות הנדרשות ממפתח מובייל תוך היכרות מעמיקה עם  הטכנולוגיות הנפוצות ביותר כיום.
» הקורס מעניק ידע רחב בבניית האפליקציות לא רק בצד-לקוח אלא גם בצד-שרת, מה שמרחיב מהותית את אפשרויות ההתקדמות המקצועית של בוגרי הקורס.
» הקורס משלב תרגול מעשי רב ומאפשר לתלמידים לבנות אפליקציות מאפס ובהמשך להציע אותן בשוק האפליקציות בכלל, ובחנות האפליקציות של Google בפרט.
» הקורס מציע לימוד מעמיק של כל הנושאים הקשורים לפיתוח אפליקציות Android, מה שמאפשר למועמדים ללא רקע בתכנות לצאת מהמסלול עם ידע רב ומעשי המעלה את סיכויי ההצלחה להתקבל לתפקידי פיתוח בחברות הייטק ישראליות.
» מחלקת John Bryce Job עומדת לרשות התלמידים בסיום הקורס ומכוונת אותם לקראת תהליך חיפוש העבודה. ההכשרה כוללת קיום סדנאות קו"ח, ליווי בכתיבה נכונה של קו"ח ושליחת קו"ח מתאימים לחברות עימם אנו בקשרי עבודה. הסיוע במציאת עבודה ניתן ללא עלות נוספת, בהתאם לתקנון.

קהל יעד ותנאי קבלה

קורס זה מיועד לחסרי רקע בפיתוח (ולמפתחים בשפות פרוצדוראליות) המבקשים להתמחות באחד המקצועות הנדרשים ביותר כיום - פיתוח תוכנה להתקנים ניידים.

תנאי קבלה:
» 12 שנות לימוד.
» 3 יחידות בגרות באנגלית ובמתמטיקה (או מעבר מבחן אלטרנטיבי לבעלי 12 שנות לימוד).
» הכרה תפעולית של מערכת ההפעלה חלונות.
» יכולת קריאה והבנת השפה האנגלית.
» מעבר מבדק התאמה של אדם מילא.

משך לימודים

היקף המסלול הנו 410 שעות הוראה, עפ"י התכנית הבאה:
82 מפגשי ערב בני 5 שעות הוראה בכל מפגש ובסה"כ 410 שעות הוראה, מתוכן 312 שעות ליבה עפ"י תכנית משרד הכלכלה + 98 שעות משלימות.
  • קורס בוקר נלמד 3 פעמים בשבוע, בין השעות 09:00 ועד 16:00 , בכל מפגש 8 שעות הוראה.
  • קורס ערב נלמד פעמיים בשבוע, בין השעות 17:30 ועד 21:30.
  • קורס משולב נלמד בימי ג' בשעות 17:30-21:30 + ימי ו' בשעות 09:00-13:00.

תכנית לימודים

בין נושאי הקורס:
» מבוא טכנולוגי לעולם האינטרנט והמובייל
» Introduction to Programming
» Basic Programming with Java
» Introduction to Object Oriented Programming
» Object Oriented Programming with Java
» Java Programming
» Introduction to XML
» מבוא לפיתוח אפליקציות ל-Android
» פיתוח אפליקציות מתקדם ל- Android
» HTML ,CSS
» JavaScript + jQuery
» Bootstrap + responsive design
» פיתוח צד שרת

תעודה

» תעודת סיום מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס.
» לעומדים בתנאים תוענק תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה.