מנטור

המכללה למקצועות העיצוב, הניו מדיה והצילום

מנטור

המכללה למקצועות העיצוב, הניו מדיה והצילום

מנטור - המכללה למקצועות העיצוב, הניו מדיה והצילום, הינה מכללה מובילה לעיצוב וצילום המלמדת ומכשירה מדי שנה אלפי סטודנטים, גרפיקאים, צלמים, ומעצבים מקצועיים. המכללה מציעה מגוון רחב של קורסים והכשרות בתחום האינטרנט, פיתוח אפליקציות, גרפיקה ממוחשבת, דפוס, צילום מולטימדיה ועוד.

ניתן להשתתף בשיעור ניסיון ללא עלות וללא התחייבות.

הלימודים מתקיימים ברמת גן במתחם הבורסה - בצמוד לרכבת מרכז.

קורסי צילום

מידע נוסף אודות המכללה

מנטור - המכללה למקצועות העיצוב, הניו מדיה והצילום מציעה מגוון עשיר של מסלולי לימוד ייחודיים, המכשירים את המשתתפים בהם במירב הכלים המקצועיים להשתלבות קלה ומהירה בשוק העבודה. כל המסלולים מלווים בתרגול והכשרה מעשית. כמו כן, המשתתפים יכולים לתרגל עצמאית בזמנם החופשי בכל ימות השבוע. 

הלימודים במנטור - המכללה למקצועות העיצוב, הניו מדיה והצילום הינם ברמה גבוהה השואפים להכשיר אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום הגרפיקה.

קורסי הלימוד במנטור - המכללה למקצועות העיצוב, הניו מדיה והצילום הינם קורסים מקצועיים המקנים ידע נרחב וכלים מעשיים בתחומי הגרפיקה ממוחשבת, ההוצאה לאור, עריכת וידאו דיגיטלית, בניית אתרי אינטרנט, משחקי מחשב, אפליקציות, מולטימדיה וכל תחומי אינטראקטיב.

אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם מהמכללה בימים הפתוחים.

למה לבחור מנטור?

  • בואו להכיר אותנו מקרוב. אנחנו ממליצים בחום להשתתף בשיעור נסיון ללא תשלום וללא התחייבות, להגיע למכללה, להכיר את המרצים ולשאול את אלה שכבר לומדים. במידה ותרצו,תמיד תוכלו לתאם פגישה עם אחד ממנהלי המחלקות.
  • ניתן לתרגל במכללה בימים א-ה בכל שעות היום - ללא כל מגבלה.
    במכללה מתקיימים שיעורי תרגול ותגבור בליווי מדריך צמוד (על בסיס שבועי) - ללא עלות!
    לרשות התלמידים עומד גם פורום מקצועי המנוהל על ידי המדריכים.
  • אנחנו מבטיחים 100% הצלחה - אם מסיבה כלשהי תרצו לחזור על חלק מהקורס או אפילו על כולו - אין כל בעיה, תוכלו לחזור על כל הקורס חינם ללא כל תוספת תשלום!

מלגה לחיילים משוחררים

מכללת מנטור מעניקה מלגות מיוחדות בסך כולל של 250,000 ש"ח לחיילים משוחררים בכל המסלולים:
מכללת מנטור מעניקה לחיילים משוחררים (עד 3 שנים מהשחרור ובהצגת תעודת שיחרור) מלגות לימודים נדיבות*. המלגות ניתנות למימוש גם יחד עם הפיקדון הצבאי.

* גובה המלגה הינו קבוע בהתאם למסלול הלימודים הנבחר. אין כפל הנחות ומבצעים. בכפוף לתקנון.