נאיה קולג'

קורס מדען נתונים - Data Scientist Professional

נאיה קולג'
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות נאיה קולג'?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על נאיה קולג'?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קורס מדען נתונים - Data Scientist Professional

נאיה קולג'- מרכז טכנולוגי להתמחות במקצועות הנתונים והמידע מציעה קורס מדען נתונים - Data Scientist Professional.

הלימודים מתקיימים בהרצליה.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות נאיה קולג'?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על נאיה קולג'?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות הלימודים

קורס מדען נתונים - Data Scientist Professional של נאיה קולג' - מרכז טכנולוגי להתמחות במקצועות הנתונים והמידע, פותח בהתאם לביקוש העולה לאנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים שידעו להתמודד עם כמויות מידע גדולות. מקצוע מדען הנתונים, הפך בשנים האחרונות לאחד מן המקצועות הרווחיים והמבוקשים ביותר, והעוסקים בו אמונים על ביצוע מחקרי מידע מעמיקים והפקת תובנות עסקיות לארגון, טיוב וארגון המידע המשמש למחקרים שונים, אופטימיזציה של אלגוריתמים, סיוע בבניית תהליכי הכנת מידע וכריית מידע.


הלימודים בנאיה קולג', מקנים למשתתפיהם את מירב הכלים והמיומנויות הנדרשים למדען הנתונים המקצועי, ומתמקדים ב- 4 שלבים עיקריים של עבודה עם המידע:

-השגת המידע – אינטגרציה של המידע מכמה מקורות, מהאינטרנט, יכולת עבודה עם כמויות גדולות של מידע (Big Data), יכולות של עיבוד מידע לא מובנה (Unstructured). -חקירת המידע – יכולות תכנות, יכולת ניתוח סטטיסטי, יצירת חיבור בין בסיסי נתונים שונים. -ניתוח אנליטי של המידע - יכולות של חיזוי, כריית מידע, אופטימיזציה, עיבוד מידע טקסטואלי ואנליזה של נתונים גדולים. -הצגת המידע - יכולות של הצגת תוצרי מידע ויכולות ויזואליזציה שונות.

קהל יעד

ללימודים יתקבלו מועמדים בעלי רקע ב-Data Analysis וב-BI, המעוניינים לפתח את ארגז הכלים שברשותם, להעשיר את יכולותיהם ולייעל תהליכים בארגון שלהם. 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס כוללים: -מילוי שאלון אישי -ייעוץ עם גורם מקצועי -ניסיון בעבודה מול טבלאות נתונים -היכרות נסיון במסדי נתונים רלציוניים

משך לימודים

הלימודים נמשכים כ- 7 חודשים, כוללים 240 שעות לימוד אקדמיות ומתקיימים פעמיים בשבוע בשעות 17:30-21:30.

תכנית לימודים

תכנית הלימודים בקורס הינה רחבת היקף, מפתחת ומגוונת, וכוללת שלל תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות מרתקות, לצד תרגולים, התנסויות וסדנאות. הקורס מועבר על ידי צוות הוראה בכיר ומיומן, בעל ניסיון עתיר שנים בתחום, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

בין נושאי הלימוד: מושגי יסוד מעולם ה- Data Science, שפת תכנות – Python, יצירת מודלים לחיזוי, NLP, קטלוג נתונים, פילוח נתונים, חיזוי ערכים עתידיים, Machine Learning, יסודות ה- big data, שפת R, ניתוח טקסטים - text mining.

תעודה

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, תוענק תעודת גמר מטעם נאיה קולג'.