המכללה לניהול

קורס מנהל עסקים וניהול כללי

המכללה לניהול

קורס מנהל עסקים וניהול כללי

המכללה לניהול מציעה קורס מנהל עסקים וניהול כללי.

הלימודים מתקיימים בנתניה וברמת גן.

מידע כללי

תחום הניהול חווה שינויים רבים בשנים האחרונות, בשל התפתחויות הטכנולוגיה והחידושים בכל תחומי החיים. מיומנויות ניהול וכלים עסקיים ישומיים הינם חיוניים לפיתוח קריירה עסקית מצליחה, והבאת הארגון לשגשוג כלכלי. בהתאם לכך, פותח קורס מנהל עסקים וניהול כללי במכללה לניהול. קורס איכותי זה, מקנה למשתתפים בו את מלוא הידע הדרוש לאיוש משרות ניהוליות במגוון מישורים, ומעניק להם כלים להתמודדות עם אתגרים בתחום.

קהל היעד

הקורס מיועד לקהל הרחב, ולמעוניינים להקים עסק עצמאי ורווחי, או לקדם את עסקם הקיים. כמו כן, יתאימו הלימודים לשאופים להתקבל או להתקדם לתפקידי ניהול בכירים.

תנאי קבלה

ללימודים יתקבלו מועמדים בעלי השכלה תיכונית מלאה, בעלי ידע בתפעול מחשב.

משך הלימודים

הלימודים נמשכים כשנה וחצי ומתקיימים אחת בשבוע.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים בקורס מקנה למשתתפיה ידע נרחב בפיתוח חשיבה שיטתית, ומסייעת להם להרחיב את יכולת הניתוח וההערכה של בעיות ניהול. התכנית כולל מגוון עשיר של תכני לימוד תיאורטיים, כמו גם התנסויות, תרגולים וסדנאות.

בין נושאי הלימוד: תורת השיווק, יצירתיות, כושר ארגון, אסרטיביות, ניהול מערך השיווק, ניהול אסטרטגי, שוק ההון, מימון וקבלת החלטות, ניהול בינלאומי, גישות המנהיגות, מוטיבציה של עובדים, יחסי עבודה ודיני עבודה, ניהול צוות, תפעול, כספים, הקמת חברה, בנקים מסחריים ובנקים ייעודיים, סוגי ריביות ועוד.

תעודה

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה לניהול.  
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש