רינת אליטוב - בי"ס לבגרות ופסיכומטרי

השלמה ושיפור בגרויות

רינת אליטוב - בי"ס לבגרות ופסיכומטרי

השלמה ושיפור בגרויות

בית הספר לבגרות רינת אליטוב הינו היחידי מסוגו במודיעין והסביבה אשר הוקם במטרה לעזור לכם להשלים ולשפר את ציוני הבגרות שלכם בדרך הטובה והיעילה ביותר. 
 
דרכי הלימוד, האווירה וההוראה בבית הספר לבגרות הינם פרי ניסיון ופיתוח של שנים והם שונים ומפתיעים. באמצעות הלימוד בבית הספר לא תאמינו שאתם יכולים להצליח לאחר קורס שהוא יחסית קצר.

בבית הספר רינת אליטוב תקבלו את כל הכלים שיעזרו לכם להצליח ותקבלו כל הזמן דחיפה ועידוד.

הלימודים מתקיימים בסניפים מודיעין וחדרה.

מסלולי לימוד

קורס פסיכומטרי
הכנה לבגרות במתמטיקה 3/4/5 יח"ל
הכנה לבגרות באנגלית 3/4/5 יח"ל
הכנה לבגרות בתנ"ך 2/3/5 יח"ל
הכנה לבגרות בהיסטוריה א'+ב' 2 יח"ל
הכנה לבגרות באזרחות 2 יח"ל
הכנה לבגרות בספרות 2 יח"ל
הכנה לבגרות בעיברית 2 יח"ל
הכנה לבגרות בגיאוגרפיה 5 יח"ל

מידע נוסף אודות בית הספר

החומר האנושי: צוות המורים בבית הספר רינת אליטוב הינו צוות מרצים איכותי ובעל רמה אקדמית גבוהה ביותר. לכל המורים יש ניסיון של שנים בבתי הספר השונים והם נבחרים בקפידה לפי החומר האנושי המיוחד שהם עשויים ממנו, לצד הרצון לתת ליווי ולהכיר באופן אישי כל תלמיד ותלמידה.

קהל היעד: תכנית הלימודים של בית הספר לבגרות רינת אליטוב מיועדת לחיילים משוחררים ולצעירים אשר תעודת הבגרות שלהם אינה מאפשרת להם להתקבל ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה. בנוסף, הלימודים מתאימים גם לכל מי שאינו זכאי לתעודת בגרות ולמי שהיה רוצה ציונים גבוהים מאוד על מנת להתקבל למוסדות האקדמיים השונים.

מתכונת לימודים נוחה וגמישה: מתכונת הלימודים בבית הספר הינה מתכונת לימודים נוחה וגמישה, לימודים בערב, כך שהיא תאפשר לכם לשלב את הלימודים עם עבודה, משפחה, שירות צבאי ועוד.

בית הספר מתחייב להצלחה בבגרות: בית הספר משקיע מאוד בתלמידים שלו מה שמאפשר לו להתחייב להצלחה שלכם בבגרות ולהבטיח שבמידה ועמדתם בנוכחות של 90% וביצעתם 90% מהמטלות ולא הצלחתם, יגיע לכם קורס חוזר לבגרות בה נבחנתם.

לסיכום, אל היכולת של בית הספר להיות אחר ולהפתיע את תלמידיו בהישגים שאליהם הם יכולים לשאוף, מתווספות ללימודים גם הרצאות של אורחים מרתקים, מנוסים ולא צפויים שכחלק מהחבילה יובילו את התלמידים להצלחה מפתיעה.
תחומי לימוד נוספים בבית ספר רינת אליטוב בגרויות