מכללת Take Profit

חבילת המשקיע המקצועי בשוק ההון

מכללת Take Profit

חבילת המשקיע המקצועי בשוק ההון

אם אתם מחפשים לימודי שוק ההון מקיפים ומעמיקים, שיאפשרו לכם ללמוד ולהעשיר את הידע שלכם בתחום הגעתם למקום הנכון.

מכללת Take Profit מציעה חבילת קורסים הכוללים בתוכם 4 קורסים למשקיע המקצועי.

החבילה תעניק לכם את מירב הכלים והמיומנויות למסחר אפקטיבי בשוק ההון. 

הלימודים במתכונת אונליין
*ליווי ותמיכה אישיים לאחר הקורס*

מידע כללי

רוצים להיכנס אל עולם הבורסה אך מתלבטים ממה להתחיל? לפני שאתם מתחייבים ללימודים ארוכי טווח, כדאי שתקבלו תמונה ברורה על עולם ההשקעות ושוק ההון.
במכללת TAKE PROFIT מציעים חבילת קורסי העשרה למימוש עצמי.

הסטודנטים בקורס יזכו לליוי,תמיכה ויחס אישי לאורך כל תקופת הלימודים ואחריה. 

קהל יעד

צעיר, בוגר או פנסיונר שמבקש ללמוד את נושא שוק ההון והעולם הכלכלי בישראל.

המטרה לבנות ולנהל לבד תיק השקעות מגוון בבורסה הישראלית ובבורסה האמריקאית.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים בחבילה מחולקים לארבעה קורסים: 

קורס 1 מבוא למסחר בשוק ההון - בקורס זה נלמד מהיסוד על עולם ההשקעות בשוק ההון. כיצד הוא נוצר? למה הוא נועד? כיצד מונפקת חברה בבורסה? וכיצד מעריכים את שוויה. נלמד אך קוראים את כל המידע המוצג בתוכנות המסחר ומהם חוקי המסחר, הן בבורסה הישראלית והן בבורסה האמריקאית.
נלווה את הלימוד בהדגמות פרקטיות על תוכנת מסחר דרכה נוכל לסחור בבורסות השונות.

קורס 2 קורס השקעות סולידיות - בקורס זה נתמקד באפיקים נוספים שקיימים בשוק ההון מלבד מניות. מדובר במכשירים פיננסיים כמו אגרות חוב, קרנות נאמנות ותעודות סל המספקות למשקיעים אפשרויות השקעה סולידיות יותר וברמת סיכון פחותה יותר בהשוואה למניות. נעבור על מושגים מעולם הכלכלה סביבנו כגון מדדים וריביות ונכיר ביתר פירוט את כל אחד מאפיקי ההשקעה הסולידיים והחיסכון הפנסיוני.
גם בקורס זה תמצאו שיעורי פרקטיקה והדגמה מעשיים על התוכנות השונות והאתרים השונים שיסייעו לכם לראות, ללמוד ולהבין הלכה למעשה את תחום ההשקעות הסולידיות.

קורס 3 ניתוח טכני יסודות – בקורס זה נכיר את השיטה הנפוצה למסחר בבורסה הידועה בשם- "ניתוח טכני". שיטת מסחר הזו תעזור לנו להפיג את הפחד מהשקעות בבורסה ובעזרתה נוכל לנהל באופן עצמאי ומקצועי את ההשקעות שלנו ללא עזרה מיועץ בבנק ומבלי לסמוך על שמועות מחברים וקרובים. נלמד לזהות את סוגי המגמות לבחון אם הבשילו התנאים לביצוע עסקה. נראה גם כיצד לאתר ולרכוש מניות בפועל באמצעות שימוש בתוכנת מסחר מקובלת.

קורס 4 ניתוח טכני מתקדם - בקורס זה נרחיב ונפרט על שיטת הניתוח הטכני אותו התחלנו ללמוד בקורס השלישי ונלמד על עוד סימונים והארות ולקניה ומכירה שמתקבלים בעזרתה. נלמד על תבניות מחירים מסוגים שונים, ממוצעים נעים ועוד אינדיקטורים שונים שמאפשרים לנו להגדיר את רמת הסיכוי מול רמת הסיכון בעסקה. בסיום הקורס נסכם את כל מה שלמדנו בשני הקורסים העוסקים בניתוח טכני ונשלב זאת בכמה שיעורי תרגול.

משך הלימודים

10 שעות צפיה דיגיטלית המחולקות לארבע קורסים, פרקים ושיעורים.

עלות החבילה

עלות חבילת הקורסים החל מ1690 ש"ח 

מחיר החבילה משתנה לפי משך זמן הצפיה. 
תחומי לימוד נוספים במכללת טייק פרופיט