טלמור- בית ספר למתמטיקה ופסיכומטרי

קורס הכנה לפסיכומטרי

טלמור- בית ספר למתמטיקה ופסיכומטרי

קורס הכנה לפסיכומטרי

בחינת הפסיכומטרי מהווה כרטיס כניסה לרוב מוסדות הלימוד האקדמיים בישראל. אם אתם מתעתדים להתכונן למעבר מוצלח של בחינה משמעותית זו, הגעתם למקום הנכון. טלמור- בית הספר למתמטיקה ופסיכומטרי, מציע לכם קורס הכנה ייחודי לפסיכומטרי, שיסייע לכם לפתח מיומנויות וטכניקות אפקטיביות להצלחה במבחן, באמצעות חומרי הלימוד המצוינים של ניב רווח פסיכומטרי.

הלימודים מתקיימים בצומת קרית אתא.

מידע כללי

קורס הכנה לפסיכומטרי בטלמור- בית ספר למתמטיקה ופסיכומטרי, מעניק לכם הזדמנות פז לקבל הכנה איכותית ומקיפה לבחינת הפסיכומטרי. במהלך הלימודים, תוכלו לרכוש כלים להצלחה בבחינה, ותקבלו חומרי לימוד ייחודיים מבית ניב רווח פסיכומטרי, שפותחו בהתאם למופיע בבחינות הפסיכומטרי העדכניות ביותר. הקורס יחל כחודשיים וחצי עד שלושה חודשים לפני כל מועד פסיכומטרי, כך שהסטודנטים המשתתפים מזמן התכוננות ארוך יחסית למבחן חשוב זה. בנוסף להרצאות הפרונטליות המרתקות, זוכים הסטודנטים בסוף כל מפגש לשעה של מענה על שאלות משיעורי הבית, כמו גם ליחס אישי ומענה שוטף בקבוצות הוואטסאפ/ פייסבוק של הקורס לאורך כל תקופת לימודיהם.

משך לימודים

הקורס כולל 24 מפגשים בני 5 שעות כל אחד, המתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הבוקר/ ערב לנוחיות הנרשמים.

תכנית לימודים

על מנת להעניק לתלמידים את ההכשרה המיטבית, פותחה בטלמור- בית ספר למתמטיקה ופסיכומטרי, תכנית לימודים רחבת היקף, הכוללת את כל התכנים עליהם מושתת מבחן הפסיכומטרי. המשתתפים מקבלים ספרי לימוד להכנה לבחינה, עם מאות תרגילים המחולקים לקטגוריות. בנוסף, נהנים הסטודנטים מבחינות סימולציה מקצועיות, המשקפות בצורה מדויקת את הבחינה הפסיכומטרית, כך שבסיום הקורס הם אוחזים במלוא הידע הדרוש להצלחה במבחן.

ספרי הלימוד הכלולים בערכה: ספר הקורס, ספר יסודות מתמטיים, מילון עברית, מילון אנגלית, ספר אנלוגיות והכנה לחיבור, ספר הבנה והסקה וקטעי קריאה ועוד.

תחומי לימוד נוספים בטלמור- בית ספר למתמטיקה ופסיכומטרי