בית ספר לאנגלית - Wall Street

קורס אנגלית בסיסית

בית ספר לאנגלית - Wall Street

קורס אנגלית למתחילים ABC

בית ספר לאנגלית - Wall Street מציע קורס אנגלית בסיסית.

הלימודים מתקיימים בסניפים הבאים: קריות, חיפה, נצרת, נתניה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, באר שבע וירושלים.

מידע כללי

קורס אנגלית למתחילים ABC מיועד לתלמידים המעוניינים להשתלב בשיטת הלימוד הייחודית של וול סטריט וצריכים בסיס בתחום הקריאה והכתיבה. הקורס מהווה מעיין מכינה ראשונית ומבוא לעולם השפה האנגלית, מהווה בסיס להמשך לימודי האנגלית בעזרת המדריכים הכי טובים ומנוסים שיש להציע, ונלמד במשך שישה שבועות בכל מרכזי הלימוד של וול סטריט ברחבי הארץ.

למידת שפה היא תהליך ארוך ומורכב, ועל מנת להגיע לתוצאות טובות בסוף הדרך, יש להתחיל את לימודי האנגלית בצורה הטובה יותר, עם בסיס איכותי שממנו תוכלו לפתח את רמת האנגלית שלכם. אם כן, מטרת לימוד אנגלית בסיסית היא היכרות ראשונית עם האותיות הלועזיות,שימוש בהגייה וצירופים נכונים של האותיות כדי לבנות מילים, ותרגול בסיסי של מיומנויות הכתיבה והקריאה. בנוסף כולל הקורס חשיפה למילים בסיסיות וחיוניות ומשפטים ראשוניים ופירושם כדי שתוכלו להשתלב בקלות ברמת הלימוד הראשונה שלנו.

השלבים הראשונים של לימוד אנגלית ממוקדים בלמידה והפנמה של יסודות השפה האנגלית. הקורס מקנה הכרה ראשונית עם השפה ויכולות בסיסיות באנגלית, בהתאם לקורס מבוא באנגלית. צוות ה- English Leaders של וולסטריט ילוו אתכם בכל שלב במהלך הקורס ובסיוע מערכת המולטימדיה שלנו תוכלו ללמוד הגייה נכונה, ושימוש נכון באוצר מילים בסיסי באנגלית.