בית ספר לאנגלית - Wall Street

קורס אנגלית ללא הגבלה

בית ספר לאנגלית - Wall Street

קורס אנגלית ללא הגבלה

בית ספר לאנגלית - Wall Street מציע קורס אנגלית ללא הגבלה.

הלימודים מתקיימים בסניפים הבאים: קריות, חיפה, נצרת, נתניה, רעננה, פתח תקווה, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד, באר שבע וירושלים.

מידע כללי

קורסי ה-Unlimited מאפשרים ללקוחותינו להגיע לסניף כל יום, כל היום, ללא הגבלה. זאת בנוסף לשיטת הלימוד החדשנית של Wall Street המאפשרת גם לתרגל בכל זמן ומכל מקום - English Anytime. שיטת הלימוד הייחודית שלנו מתבססת על השיטה הטבעית: שמיעה, התבטאות, תיקון ההתבטאות וחוזר חלילה, ממש כפי שתינוק לומד שפה חדשה או אדם השוהה בארץ זרה ונדרש להסתגלות. זוהי השיטה המוכחת כמוצלחת ביותר בעולם.

קורסי האנגלית ללא הגבלה מספקים גם מענה ללקוחותינו העסקיים אשר בנוסף לקורס אנגלית ללא הגבלה מקבלים שירותי מעטפת כגון תמיכה בתרגום וניסוח מיילים עסקיים, כתיבה באנגלית לצרכים עסקיים, הכנה לשיחת טלפון או פגישה, הכנה להעברת מצגת באנגלית ועוד. תוכנית זו מספקת תמיכה מלאה בפעילות העסקית של הלקוחות ע"י מתן ליווי מקצועי בנקודות הממשק שלהן יידרש.

Wall Street - וולסטריט מבינה את צרכי לקוחותיה ואת קצב החיים העמוס ומאפשרת לרכוש קורס אנגלית לפי תקופות זמן קבועות מראש של חצי שנה, 9 חודשים, שנה ו-15 חודשים, המאפשרים למידה בקצב אישי ומותאם לאורח החיים שכל אחד מנהל ללא הגבלת רמת הלימוד.