ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי כדורסל

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי כדורסל

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מציע תכנית להסמכת מדריכי כדורסל עבור ילדים ונוער עד גיל 16. הקורס יקנה לבוגריו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ומצופים ממדריך כדורסל איכותי ומקצועי. התכנית, בניהולו המקצועי של מאמן נבחרת ישראל בעבר - צביקה שרף, מבטיחה הכשרה יסודית ומקיפה.

מידע כללי

אם אתם חיים ונושמים כדורסל, ומעוניינים להפוך אהבה זו למקצוע מרתק, בו תוכלו לאמן ילדים ונוער, ולעזור להם להגשים את יכולותיהם – לביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט יש הצעה אשר יכולה להתאים לכם. קורס מדריכי הכדורסל מאפשר לכל מי שנושא אהבה לספורט פופולארי זה, לרכוש מקצוע ולהשתלב בעבודה בה יעזור לילדים ולנוער להתקדם ולהגשים את יכולותיהם, תוך כדי עיסוק בלתי פוסק במשחק הכדורסל.  

תנאי קבלה

על המועמדים להיות בני 16 לפחות ובעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בכושר גופני. המועמדים ידרשו אף לראיון אישי ולמבחן מעשי.

משך הלימודים

הקורס כולל כ-228 שעות לימוד אקדמיות.

תכנית הלימודים

בין הנושאים הנלמדים בקורס: מדעי הספורט (אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט), נושאי לימוד בכדורסל (מתודיקה, מיומנות אישית, טקטיקה, חוקה ושיפוט ועוד), וקורס עזרה ראשונה. בוגרי הקורס אשר ירצו להעמיק את יכולותיהם, מיומנותם וידיעותיהם בתחום יוכלו להמשיך לקורס מאמני הכדורסל של המכללה האקדמית בוינגייט.  
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎