ביה"ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קורס שפת גוף

ביה"ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קורס שפת גוף

ביה"ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מציע קורס חדשני וייחודי הפותח צוהר אל עולמה המופלא של שפת הגוף. במהלך הקורס ירכשו הסטודנטים את המידע העיקרי ואת ההבנות הבסיסיות בכל הנוגע לנושא שפת הגוף: מהי שפת הגוף, כיצד משתמשים ואיך נעזרים בה. הקורס יעזור לסטודנטים להבין ולפענח את שפת הגוף של האדם עימו הם נמצאים באינטראקציה -  בבית, בחברה, בעבודה ובכל מקום אחר, ובכך יסייע לקיום תקשורת תקינה, נכונה ויעילה.

מידע כללי

קורס שפת הגוף של ביה"ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מציע הזדמנות פז לכל מי שמעוניין להעשיר את אוצר ידיעותיו בנושא המרתק של קריאת שפת הגוף. שפת הגוף כוללת, למעשה, את מכלול הבעות הפנים, התנוחות והתנועות הגופניות, המשקפות את התחושות והרגשות של המביע אותן. שפת הגוף יכולה אמנם להיות מודעות, אך פעמים רבות אין זה המצב, וביטוי שפת הגוף הוא בלתי מודע, ואף בלתי רצוני. קורס ייחודי ומרתק זה ייתן ללומדים את מיטב הכלים והידע, אשר יאפשרו להם "לקרוא" בקלות את שפת הגוף של האדם הנמצא מולם.

תכנית הלימודים

הקורס כולל כ-5 פגישות, בנות 4 שעות לימוד אקדמיות כל אחת. בין נושאי הלימוד בקורס: שפת גוף דינאמית, שפת גוף סטאטית, תנועות ידיים, הליכה, צורות ישיבה, סוגי לחיצות ידיים, סוגי מבטים, שפת הקול, תסרוקות, אביזרי אקססוריז, שפת הגוף במצבי לחץ, מיקום הישיבה בחדר ועוד.

תעודה

בוגרי התוכנית יהיו זכאים לתעודת בוגר קורס שפת גוף מטעם Medi Win – ביה"ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה