המכללה האקדמית בוינגייט - לימודי תעודה

קורס הכשרת מאבחנים בנומרולוגיה על פי תאריך הלידה

המכללה האקדמית בוינגייט - לימודי תעודה

קורס הכשרת מאבחנים בנומרולוגיה על פי תאריך הלידה

המכללה האקדמית בוינגייט, הפועלת מאז שנת 1944, מפעילה במסגרת המרכז ללימודי תעודה במכללה, את Medi Win - בית ספר מתקדם ללימודי רפואה משלימה, המכשיר אנשי מקצוע במגוון רחב של תחומי רפואה משלימה ומציע תכנית לימודים ייחודית להכשרת מאבחנים בנומרולוגיה על פי תאריך הלידה.

מידע כללי

תאריך הלידה הוא פרמטר אחד ממכלול הפרמטרים המייצגים אותנו. כשנבין לעומק את משמעות תאריך הלידה נבין עד כמה פרמטר זה חשוב להתפתחותנו. תאריך הלידה משקף את נתיב הגורל של כל אחד ואחת מאתנו. ביום לידתנו אנו מקבלים ארגז כלים, כישורים ויכולות. הבנת משמעות הספרות בתאריך לידתנו תאפשר לנו להשתמש בכלים, בכישורים ובמתנות שקיבלנו בצורה הטובה ביותר ונדע איך להפוך ”כל לימון ללימונדה“.

מטרת הקורס: בעזרת תהליכים חווייתיים בקורס תקבלו כלים אשר יאפשרו לכם להבין את משמעות תאריך הלידה של כל אחד ואחת מכם, ולקבל תובנות להעצמה אישית ולהתפתחות.

היקף לימודים

הקורס חל בימי רביעי בין השעות 17:30 - 30:20 וכולל 12 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל מפגש. סה“כ 48 שעות אקדמיות.

תכנית לימודים

ניתוח תאריך הלידה בעזרת תהליכים חווייתיים ומעשיים. קבלת כלים להבנת משמעות כל סִפרה וספרה וההיבט האבחוני שלה בתאריך הלידה. זהו קורס ייחודי אשר פותח בידי המנחה. הקורס מתאים הן למי שאין לו ידע בנומרולוגיה והן למי שיש לו ידע בתחום, מי שעוסק בזה ורוצה להרחיב את הידע ולהעמיק.

תעודה

למסיימים שיעמדו בדרישות הקורס תוענק תעודת “מאבחן בנומרולוגיה על פי תאריך הלידה“ מטעם Win Medi – בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה