ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי חדר כושר

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי חדר כושר

ביה"ס להכשרת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מציע קורס להכשרת מדריכי כושר ובריאות (מדריכי חדר כושר), המכשיר את בוגריו להדריך אוכלוסיות שונות בחדר הכושר, כולל קטינים. הקורס יקנה לבוגריו ידע והבנה בעקרונות האימון בחדר הכושר, וישים דגש על הצד הבטיחותי והבריאותי, המהותיים לעבודה נכונה ומוצלחת, אשר תוביל לשיפור תפקודו של המתאמן. הקורס יכיר לתלמידים את המכשירים השונים הנמצאים בחדר כושר ויקנה להם ידע על שיטות האימון הקיימות והשפעתן על אוכלוסיות שונות (קטינים, נשים וכדומה). הקורס יכשיר את בוגריו במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להפוך למדריך חדר כושר מקצועי ואיכותי, בעל ידע רב והבנה מעמיקה של התחומים הרלוונטיים. 

מידע כללי

אם אתם חובבי פעילות גופנית ואוהבים לבלות שעות רבות בחדר הכושר, לביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט יש קורס שיכול לעניין אתכם – קורס הכשרת מדריכים לחדר הכושר, אשר יעזור לכם להפוך את התחביב למקור פרנסה וייתן לכם את מיטב הכלים הנדרשים כדיי להשתלב בעבודה בתחום פופולארי זה.  

תנאי קבלה

על המועמדים להיות בני 18 לכל הפחות, ובעליי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה ועל כשירות לעסוק בפעילות גופנית. כן ידרשו המועמדים לעבור ראיון אישי ומבחן מעשי.

משך הלימודים

הקורס כולל 360 שעות + 28 שעות עזרה ראשונה.

תכנית הלימודים

בין הנושאים והתכנים המועברים בקורס: מדעי הספורט (180 שעות לימוד אקדמיות - אנטומיה, פיזיולוגיה, תזונה, תורת האימון ופציעות ספורט); כושר גופני (180 שעות לימוד אקדמיות - מבוא לחדר כוח, מבוא לתנועות האדם, תרגול מובנה, אימון קטינים, בניית תכנית אימון בחדר כושר ועוד); קורס עזרה ראשונה (28 שעות לימוד אקדמיות).
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎