ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי כדוריד

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי כדוריד

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מציע תכנית להסמכת מדריכי כדוריד עבור ילדים ונוער עד גיל 16. הקורס יקנה לבוגריו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ומצופים ממדריך כדוריד איכותי ומקצועי. הקורס יקנה לבוגריו ידע בשיטות האימון החדישות ביותר וביסודות הכושר הגופני הכללי והייחודי לענף. כן יקנה הקורס לבוגריו את מיומנויות האימון וידע בלימוד ושיפור הטכניקה והטקטיקה האישית.

מידע כללי

אם אתם חובבי כדוריד מושבעים, ומעוניינים להפוך אהבה זו למקצוע מרתק, בו תוכלו לאמן ילדים ונוער, ולעזור להם להגשים את יכולותיהם – לביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט יש הצעה אשר יכולה להתאים לכם. קורס מדריכי הכדוריד מאפשר לכל חובבי ענף ספורט זה, לרכוש מקצוע ולהשתלב בעבודה בה יעזור לילדים ולנוער להתקדם ולהגשים את יכולותיהם, תוך כדי עיסוק בלתי פוסק במשחק הכדוריד.  

תנאי קבלה

על המועמדים להיות בני 16 לפחות ובעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בכושר גופני. המועמדים ידרשו אף לראיון אישי ולמבחן מעשי.

משך הלימודים

הקורס כולל כ-228 שעות לימוד אקדמיות.

תכנית הלימודים

בין הנושאים הנלמדים בקורס: מדעי הספורט (אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט), נושאי לימוד בכדוריד (מתודיקה, מיומנות אישית, טקטיקה, חוקה ושיפוט ועוד), וקורס עזרה ראשונה. בוגרי הקורס אשר ירצו להעמיק את הכשרתם, יכולותיהם, מיומנותם וידיעותיהם בתחום יוכלו להמשיך לקורס מאמני הכדוריד של המכללה האקדמית בוינגייט.  
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎