ביהס" לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

הכשרת מטפלים מוסמכים בתזונה הוליסטית

ביהס" לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

הכשרת מטפלים מוסמכים בתזונה הוליסטית

התזונה ההוליסטית הינה תת-תחום של הרפואה ההוליסטית, גישה הרואה באדם מכלול שלם – הגוף, הנפש, אופן החשיבה וסביבת האדם, משפיעים כולם על בריאותו, ואין להתייחס לגוף האדם בלבד, בעת הטיפול, אלא לקחת בחשבון את הגורמים הנפשיים והאחרים, המהותיים למצב בריאותו גם כן. התזונה ההוליסטית מתייחסת למזון כבעל השפעה רבה על בריאותו הנפשית והפיזית של האדם ומאמינה כי סוגי מזון שונים ושילובם המתאים, יגרמו לאיזון והחלמה אצל המטופלים. קורס ייחודי זה של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מבטיח הכשרה מקיפה ומעמיקה למעוניינים להיכנס לעולם המרתק של הטיפול בתזונה הוליסטית.

מידע כללי

קורס ייחודי זה של ביה"ס לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט, מכשיר מטפלים מוסמכים בתזונה הוליסטית, ומלמד אותם כיצד לטפל במצבי חולי שונים ע"י תזונה מתאימה למצב הספציפי, וע"י תוספת של הוויטמינים, המינרלים וצמחי המרפא המתאימים. הקורס מיועד עבור כל המעוניין ללמוד נושא מרתק וחשוב זה, ומכין את בוגריו להשתלבות אופטימאלית בעבודה טיפולית וחשובה, בין אם כמטפל פרטי, ובין אם כמטפל במוסד מוכר.  

תכנית הלימודים

הלימודים כוללים שילוב של חומר תיאורטי ועיוני מעמיק, יחדיו עם התנסויות קליניות מעשיות (סטאז'). תכנית הלימודים כוללת הן את תחום לימודי התזונה הטבעית ההוליסטית, בה יעסקו הסטודנטים בנושאים דוגמת צמחי מרפא וגישות שונות לניקוי רעלים, והן את תחום לימודי הרפואה המערבית, בה ילמדו הסטודנטים נושאים דוגמת אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, בדיקות מעבדה, פרמקולוגיה וביוכימיה. כן ילמדו הסטודנטים במהלך הקורס על יחסי מטפל ומטופל, ניהול וקידום עסקי, מודעות והעצמה אישית ולימודי העשרה שונים.

משך הלימודים

הלימודים בתכנית נפרשים על פני כשלוש שנים.

תעודה

בסיום הלומדים יהיו זכאים הבוגרים לתעודת מטפל מוסמך בתזונה הוליסטית, מטעם Medi Win – בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט. כן יהיו זכאים הבוגרים לתעודת הרבולוג קליני.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה