ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי רכיבה על סוסים

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי רכיבה על סוסים

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מציע תכנית להסמכת מדריכי רכיבה על סוסים. הקורס יקנה לבוגריו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ומצופים ממדריך רכיבה על סוסים  איכותי ומקצועי, ויאפשר להם לעסוק במקצוע מאתגר ומהנה זה. הקורס יקנה לבוגריו ידע תיאורטי ומעשי בעקרונות הרכיבה, הן בסגנון המערבי והן בסגנון האירופאי, ויפתח את יכולות ההדרכה שלהם.

מידע כללי

הרכיבה על סוסים כפעילות פנאי צוברת פופולאריות רבה בשנים האחרונות , ורבים נופלים בקסמה של החיה האצילית. כעת, חובבי סוסים המעוניינים להפוך את אהבתם זו למקצוע מבוקש ומהנה מוזמנים להירשם לקורס הכשרת מדריכי הרכיבה על  סוסים החוויתי של ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט, וללמוד כיצד להיות מדריכי רכיבה מקצועיים ומיומנים.  

תנאי קבלה

על המועמדים להיות בני 16 לפחות ובעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בכושר גופני. המועמדים ידרשו אף לראיון אישי ולמבחן מעשי.

משך הלימודים

הקורס כולל כ-277 שעות לימוד אקדמיות.

תכנית הלימודים

בין נושאי הלימוד: טכניקות רכיבה – ישיבת הרוכב, מעגלים + שמיניות, מקצבי הסוס, רכיבה על קו ישר, שימוש בעזרים, תחלופת סוסים בין רוכבים, זיהוי רגל נכונה ברכיבה, מעברים נכונים ברכיבה, וטרינריה, ביטוח הסוס, כושר גופני של הסוס, פסיכולוגיה של הסוס, עזרה ראשונה. בסיום הקורס יזכו הבוגרים להסמכה כמדריך רכיבה על סוסים (לימוד) על פי חוק הספורט.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎