בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קורס הכשרת מאבחנים באירידולוגיה קלינית

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קורס הכשרת מאבחנים באירידולוגיה קלינית

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מציע קורס הכשרת מאבחנים באירידולוגיה קלינית.

מידע כללי

אירידולוגיה היא שיטת אבחון עתיקה דרך קשתית העין (החלק הצבעוני בעין) המאפשרת זיהוי של חולשות מולדות ונרכשות של האדם. באמצעות האבחון האירידולוגי ניתן לקבל תמונה כוללת של מצבו הגופני והנפשי של האדם, לזהות את הבעיה שהוא סובל ממנה ולטפל בה. היתרון של האירידולוגיה הוא בכך שהיא מאפשרת לגלות חולשות פנימיות, השפעות מצבי לחץ, הצטברות רעלים בגוף, עודף חומציות ברקמות וכדומה, לפני שיביאו למצב של מחלה. בדרך זו ניתן למנוע התפתחות של מחלות בעתיד.  

קהל היעד ותנאי קבלה

קורס הכשרת מאבחנים באירידולוגיה קלינית של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מיועד לסטודנטים או למטפלים בתחום טיפולי אחד לפחות. כדי להתקבל לקורס יש לעבור קורס אנטומיה ופיזיולוגיה של 90 שעות לפחות וקורס פתולוגיה של 100 שעות לפחות.

תכנית הלימודים

תוכנית הלימודים בקורס הכשרת מאבחנים באירידולוגיה קלינית של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מקיפה את הנושאים הבאים : מבוא לאירידולוגיה, הצבעים השונים בקשתית, חשיבות מבנה האישונים, הכרת מפת הקשתית לפי מערכות ואיברים, סימנים שונים באירידולוגיה, קונסטיטוציות (מבנים בסיסיים של הקשתית) התשאול האירידולוגי והתנסות קלינית.

משך הלימודים

קורס הכשרת מאבחנים באירידולוגיה קלינית של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט נלמד בהיקף של 130 שעות.

תעודה

מסיימי הקורס מקבלים תעודת "אירידולוג קליני" מטעם בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה