המכללה האקדמית בוינגייט - לימודי תעודה

קורס הכשרה מעשית בהומאופתיה מודרנית

המכללה האקדמית בוינגייט - לימודי תעודה

קורס הכשרה מעשית בהומאופתיה מודרנית

המכללה האקדמית בוינגייט, הפועלת מאז שנת 1944, מפעילה במסגרת המרכז ללימודי תעודה במכללה, את Medi Win - בית ספר מתקדם ללימודי רפואה משלימה, המכשיר אנשי מקצוע במגוון רחב של תחומי רפואה משלימה ומציע תכנית לימודים ייחודית להכשרה מעשית בהומאופתיה מודרנית.

מידע כללי

ההומאופתיה היא משיטות הריפוי הטבעיות והוותיקות ביותר. השיטה פותחה בידי הרופא הגרמני סמואל הנמן, אשר גילה כי חומרים מסוימים הגורמים לתגובה פיזיולוגית באדם בריא עשויים לרפא סימפטומים דומים, כשהחומר ניתן בריכוזים נמוכים ומהולים לאדם החולה.

בתחילת המאה העשרים פותחה שיטת אבחון וטיפול ייחודית המבוססת על המסורת ועל הניסיון שנרכשו במשך שנים של טיפול ברפואה ההומאופתית ושילובה בידע שנצבר במדעי הביולוגיה והפרמקולוגיה המודרנית. בסיס השיטה הוא בשילובם של כמה מרכיבים הומאופתיים הפועלים לגירוי מערכות שונות בגוף האדם ומסייעים לו להתגבר על המחלה. הריפוי נעשה בטיפול מערכתי, בטיפול מקומי או באמצעות ניקוז הרעלים מהגוף – הליך המכונה Drainage.

מטרת הקורס

מטרת הקורס הינה רכישת ידע מעמיק בתחום ההומאופתיה המודרנית תוך הבנת הטיפול במערכות השונות של הגוף באמצעות תרופות HOMEOPATHY COMBINATION. הקורס מיועד למטפלים העוסקים ברפואה המשלימה.

היקף לימודים

הקורס חל בסמסטר א', בימי ראשון בין  10:00 - 13:30, בהיקף של 60 שעות הכולל 5 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות כל אחד.

תכנית לימודים

60 שעות אקדמיות הכוללות: היכרות עם עולם ההומאופתיה המודרנית כדי לרכוש כלי טיפולי העובד בשילוב עם כל שיטות הריפוי השונות. הקורס כולל היכרות עם עקרונות ההומאופתיה, המערכות השונות, מחלות, פרוטוקולים, תיאורי מקרים והיכרות עם סוגי התרופות.

תעודה

למסיימים שיעמדו בדרישות הקורס תוענק תעודת השתתפות בקורס "הכשרה מעשית בהומאופתיה מודרנית״ מטעם - Win Medi בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט. כמו כן, תינתן תעודת הכשרה ב״הומאופתיה מודרנית״, מטעם Dr. Reckeweg College וחברת Dr. Reckeweg, גרמניה.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה