בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קורס הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קורס הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מציע קורס הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית.

מידע כללי

קורס הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט נועד לשלב מרכיבים להעצמה אישית ומקצועית, למימוש והפקת תוצאות. הקורס מועבר על ידי ד"ר חיים אורון, ממציא שיטת הפסיכותרפיה ההוליסטית, שכתב ספרים ומעביר הרצאות וסדנאות בתחום.  

תכנית הלימודים

תוכנית הלימודים בקורס הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט כוללת: שילוב המרכיבים הפיזיולוגיים, הרגשיים, השכליים, האנרגטיים והמטאפיזיים של תהליך ההחלמה, ההגשמה והמימוש האישיים והקבוצתיים, כלים לשביעות רצון ולשחרור ממצבי לחץ - המרכיבים הפיזיולוגיים והרגשיים של ההפרעה ושל התיקון, שמונת הצעדים למימוש ולהגשמה, ההבדלים שבין הרפיה, הדמיה ומדיטציה - המותר והאסור, תיאוריה, תרגול קבוצתי והדגמות של תהליכי הרפיה והדמיה למען השגת תוצאות. בנוסף לכך, הסטודנטים עוברים סטאז' פרטני קליני של 50 שעות.

משך הלימודים

קורס הכשרת מטפלים בפסיכותרפיה הוליסטית של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט כולל 22 מפגשים של 5.4 שעות אקדמיות וכאמור גם 50 שעות סטאז'.

תעודה

מסיימי הקורס מקבלים תעודת "מטפל בפסיכותרפיה הוליסטית על פי שיטת ד"ר חיים אורון" מטעם בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט.  
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה