ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי כדורגל

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי כדורגל

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מציע תכנית להסמכת מדריכי כדורגל עבור ילדים ונוער עד גיל 16. הקורס יקנה לבוגריו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ומצופים ממדריך כדורגל איכותי ומקצועי. תכנית הלימודים בקורס נקבעה בהתאם להוראות חוק הספורט, ומבטיחה הכשרה יסודית ומקיפה.

מידע כללי

אם אתם חיים ונושמים כדורגל, ומעוניינים להפוך את אהבתכם לספורט פופולארי זה למקצוע, בו תוכלו לאמן ילדים ונוער, ולעזור להם להגשים את יכולותיהם – לביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט יש הצעה אשר יכולה להתאים לכם. קורס מדריכי הכדורגל מאפשר לכל מי שנושא אהבה לספורט מרתק זה, לרכוש מקצוע ולהשתלב בעבודה, בה יוכל להתעסק בכדורגל, ובתוך כך לקדם ולעזור לילדים ונוער, מידי יום ביומו.  

תנאי קבלה

על המועמדים להיות בני 16 לפחות ובעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בכושר גופני. המועמדים ידרשו אף לראיון אישי ולמבחן מעשי.

תכנית הלימודים

בין הנושאים הנלמדים בקורס: מדעי הספורט (אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט), נושאי לימוד בכדורגל (טכניקה, טקטיקה, שיטות לימוד, חוקי המשחק ועוד), וקורס עזרה ראשונה. בוגרי הקורס אשר ירצו להעמיק את יכולותיהם, מיומנותם וידיעותיהם בתחום יוכלו להמשיך לקורס מאמני הכדורגל של המכללה האקדמית בוינגייט.

משך הלימודים

הקורס כולל כ-228 שעות לימוד אקדמיות.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎