בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

הכשרת מטפלים ברפואה קוריאנית

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

הכשרת מטפלים ברפואה קוריאנית

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מציע קורס הכשרת מטפלים ברפואה קוריאנית.

מידע כללי

"סו ג'וק" (סו- יד וג'וק- רגל) היא שיטת טיפול קוריאנית המבוססת על הרפואה הסינית העתיקה והרפואה הקוריאנית העתיקה. סו ג'וק היא שיטת טיפול יעילה שנותנת תוצאות מהירות ומתאימה לכל גיל ולכל מצב רפואי.

תנאי קבלה

לשנה א' של קורס הכשרת מטפלים בסו ג'וק של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט יתקבלו מסיימי קורס אנטומיה ופיזיולוגיה בהיקף של לא פחות מ-90 שעות, וקורס פתולוגיה בהיקף של לא פחות מ-30 שעות (יילמד במקביל). לשנה ב' יתקבלו מסיימי קורס פתולוגיה בהיקף של לא פחות מ-100 שעות. הקורס מועבר על ידי צוות מורים מומחים בסו ג'וק מסמייל קולג'- המכללה לסו ג'וק.

תכנית הלימודים

תוכנית הלימודים בקורס הכשרת מטפלים בסו ג'וק של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מקיפה את הנושאים הבאים : שנה א', הכוללת כ180 שעות לימוד אקדמיות- שיטות טיפוליות באמצעות זרעים, מגנטים, אור ומכשירים טכנולוגיים מתקדמים, לימוד ועבודה על השתקפויות, מרידיאנים, צ'אקרות ומערכות אנרגטיות נוספות ו-20 שעות קליניקה, שנה ב', הכוללת כ 180 שעות לימוד אקדמיות - מערכת הצ'אקרות בכף היד ודרכי הטיפול, רפואת 3 המקורות ושיטות טיפוליות, עבודה טיפולית מתקדמת עם 8 האנרגיות, פתולוגיות רב מערכתיות, תינוקות וילדים : מחלות אופייניות ודרכי טיפול, תרפיית "סמייל", מדיטציית חיוך, יסודות תרפיית הטוויסט ופרקטיקה.

משך הלימודים

קורס הכשרת מטפלים בסו ג'וק של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט נלמד בהיקף של 360 שעות לימוד אקדמיות (180 שעות לימוד אקדמיות בכל שנה), המתפרשות על פני 30 מפגשים שבועיים, בני 6 שעות כל אחד.

תעודה

מסיימי שנה א' של קורס הכשרת מטפלים בסו ג'וק של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מקבלים תעודת "מטפל מוסמך בסו ג'וק" מטעם בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט ותעודת "מטפל מוסמך בסו ג'וק" מטעם האיגוד הבינלאומי לסו ג'וק, מסיימי שנה ב' של קורס הכשרת מטפלים בסו ג'וק של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מקבלים תעודת "מטפל בכיר בסו ג'וק" מטעם בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט ותעודת "מטפל בכיר בסו ג'וק" מטעם האיגוד הבינלאומי לסו ג'וק.  
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה