ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי שחייה

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי שחייה

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מציע קורס אשר נועד להכשיר מדריכים מקצועיים ואיכותיים להוראת השחייה בסגנונות שונים לילדים ובני נוער עד גיל 16. הקורס, המועבר ע"י מנחים ומרצים עתיריי ניסיון ועשיריי ידע, מרוכז ע"י ד"ר ליאוניד קאופמן, מאמן נבחרת ישראל בשחייה, כך שרמת הלימודים הגבוהה מובטחת. הקורס יקנה לבוגריו ידע נרחב בתחום, ויצייד אותם במיטב הכלים הדרושים על מנת להיות מדריכי שחייה מהמעלה הראשונה.

מידע כללי

השחייה הינה פעילות פנאי פופולארית, המהווה פעילות גופנית אידיאלית, מספקת הנאה רבה לעוסקים בה, ואף מקובלת כספורט תחרותי. עוד משחר ההיסטוריה מלווה השחייה את האדם, וניכר כי יש בפעילות זו להרגיע מתחים, לפוגג חרדה ולעורר הנאה. אם אתם נמנים על חובבי השחייה, ואף מעוניינים להפוך תחביב זה למקצוע מאתגר ורווחי, קורס הכשרת מדריכי השחייה של ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט, יכול להוות אופציה אידיאלית בשבילכם.  

תנאי קבלה

על המועמדים להיות בני 16 לכל הפחות, ובעליי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה ועל כשירות לעסוק בפעילות גופנית. כן יידרשו המועמדים לעבור ראיון אישי ומבחן מעשי.

משך הלימודים

הקורס כולל כ-228 שעות לימוד אקדמיות.

תכנית הלימודים

בין נושאי הלימוד והתכנים המועברים בקורס: מדעיי הספורט – אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון ופסיכולוגיה של הספורט; נושאי לימוד בשחייה – הידרודינמיקה, מתודיקה כללית, טכניקה (סגנונות הפרפר, החזה, הגב, החתירה וכו'), משחקי מים, תכנון האימון ועוד; קורס עזרה ראשונה.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎