בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קורס הכשרת מטפלים בתנועה טיפולית

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט

קורס הכשרת מטפלים בתנועה טיפולית

בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט מציע קורס הכשרת מטפלים בתנועה טיפולית - הכשרת מורים ומטפלים בשיטת  Shin Sen Do.

מידע כללי

תנועת הגוף משקפת תהליכים נפשיים ופיזיים המתרחשים אצל האדם ולכן מהווה כלי טיפולי יעיל. בקורס הכשרת מטפלים בתנועה טיפולית - הכשרת מורים ומטפלים בשיטת  Shin Sen Do של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט, הסטודנטים ילמדו מגוון תרגילי תנועה חווייתיים בעלי יישומים טיפוליים המתאימים לכל גיל ונפש. הקורס מבוסס על עקרונות שיטת ה - Shin Sen Do שהוכיחה את עצמה בטיפול בבני כל הגילאים ובמגוון של מצבים.

קהל היעד ותנאי קבלה

הקורס מיועד למטפלים מדיסציפלינות שונות, כמו אנשי חינוך והוראה ומנחי קבוצות, שמעוניינים להעשיר את עצמם בשיטות עבודה נוספות, וגם לקהל הרחב שמעוניין ללמוד תנועה טיפולית בשיטת Shin Sen Do. לקורס מתקבלים בעלי 12 שנות לימוד לפחות, שהציגו קורות חיים ועמדו בריאיון קבלה אישי, ובנוסף לכך סיימו קורס "מבנה גוף האדם ותפקודו" בהיקף של לא פחות מ-90 שעות אקדמיות.

תכנית הלימודים

תוכנית הלימודים בקורס הכשרת מטפלים בתנועה טיפולית - הכשרת מורים ומטפלים בשיטת  Shin Sen Do של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט כוללת: לימוד מעשי של תרגילי תנועה טיפוליים, תרגול מונחה להפנמת החומר הנלמד ושיעורים תיאורטיים בנושא ניתוח התנועה, המטרות והמהות הטיפולית של כל תרגיל ותרגיל. בנוסף לכך, במהלך שנת הלימודים ייערכו שתי סדנאות יום חווייתיות מרוכזות לתרגול, האחת באמצע שנת הלימודים והשנייה סדנה מסכמת בסוף שנת הלימודים.

משך הלימודים

קורס הכשרת מטפלים בתנועה טיפולית - הכשרת מורים ומטפלים בשיטת Shin Sen Do של בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט נלמד בהיקף של 180 שעות אקדמיות וכולל 30 מפגשים שבועיים של 6 שעות אקדמיות.

תעודה

מסיימי הקורס מקבלים תעודת "מטפל בתנועה" מטעם בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית בוינגייט.   
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה