ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי טריאתלון

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי טריאתלון

קורס מדריכי הטריאתלון של ביה"ס להסמכת מאמנים ומדריכים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט נועד להכשיר מדריכים מקצועיים ומיומנים להדרכה תחרותית ולא תחרותית של ילדים ונוער עד גיל 16 בענף ספורט מאתגר זה. הקורס יקנה לבוגריו את הידע העדכני ביותר בתחום ואת שלל המיומנויות והכלים הדרושים להדרכה איכותית ומוצלחת. 

מידע כללי

הטריאתלון, ענף הספורט המאגד יחדיו שחייה, רכיבה על אופניים וריצה, תופס תאוצה בשנים האחרונות והופך לענף ספורט פופולארי בישראל ובעולם. העיסוק הגובר בענף ספורט זה הוביל את ביה"ס להסמכת מאמנים ומדריכים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט, לפתוח את תכנית ההכשרה למדריכי טריאתלון, המציעה הכשרה מקיפה ואיכותית. חובבי הספורט אשר יבחרו לעבור הכשרה מאתגרת זו, יוכלו להשתלב, בסיום הקורס, בעבודה בכל מערך הדרכה ואימון (לרבות מערכים תחרותיים) בענף הטריאתלון.  

משך הלימודים

הקורס כולל כ-228 שעות לימוד אקדמיות.

תכנית הלימודים

בין הנושאים הנלמדים בקורס: מדעי הספורט (אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט), נושאי לימוד בטריאתלון (אימוני החלפות, בטיחות, פגיעות ספורט ייחודיות, תכנון אימונים, חוקה, מתודיקה, פסיכולוגיה בטריאתלון ועוד), וקורס עזרה ראשונה. בסיום הקורס יהיו זכאים הבוגרים לתעודת מדריך טריאתלון מטעם המכללה האקדמית בוינגייט. בוגרי הקורס אשר ירצו להעמיק את יכולותיהם, מיומנותם וידיעותיהם בתחום יוכלו להמשיך לקורס מאמני הטריאתלון של המכללה האקדמית בוינגייט.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎