ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי כדורעף

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט - המכללה האקדמית בוינגייט

קורס מדריכי כדורעף

ביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מציע תכנית להסמכת מדריכי כדורעף עבור ילדים ונוער עד גיל 16. הקורס יקנה לבוגריו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ומצופים ממדריך כדורעף איכותי ומקצועי.

מידע כללי

אם אתם אוהבים לשחק כדורעף, רוצים לקדם את האהבה והתפוצה של ספורט זה בארץ, ומעוניינים להפוך אהבה זו למקצוע מרתק – לביה"ס להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט יש הצעה אשר יכולה להתאים לכם. קורס מדריכי הכדורעף מאפשר לכל חובבי ענף ספורט זה, לרכוש מקצוע ולהשתלב בעבודה בה יוכלו לנטוע אהבה לענף הכדורעף בקרב ילדים ונוער, ולעזור להם להתקדם ולהגשים את יכולותיהם, תוך כדי עיסוק בלתי פוסק במשחק הכדורעף. 

תנאי קבלה

על המועמדים להיות בני 16 לפחות ובעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בכושר גופני. המועמדים ידרשו אף לראיון אישי ולמבחן מעשי.

משך הלימודים

הקורס כולל כ-227 שעות לימוד אקדמיות.

תכנית הלימודים

בין הנושאים הנלמדים בקורס: מדעי הספורט (אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט), נושאי לימוד בכדורעף (מתודיקה, מיומנות אישית, טקטיקה, חוקה ושיפוט ועוד), וקורס עזרה ראשונה. בוגרי הקורס אשר ירצו להעמיק את הכשרתם, יכולותיהם, מיומנותם וידיעותיהם בתחום יוכלו להמשיך לקורס מאמני הכדורעף של המכללה האקדמית בוינגייט.
תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית בוינגייט-תעודה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎