המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין

תואר ראשון בחינוך B.Ed. עם תעודת הוראה בתקשורת

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין

תואר ראשון בחינוך B.Ed. עם תעודת הוראה בתקשורת

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין מציעה תואר ראשון בחינוך B.Ed. עם תעודת הוראה בתקשורת.

הלימודים מתקיימים בירושלים.

מידע כללי

החוג לתקשורת במכללה לחינוך ע"ש דוד ילין מתייחד בתפיסה של תקשורת ככוללת ערכים של ביטוי עצמי, יצירתיות, מודעות ביקורתית ואחריות חברתית. מטרתו לתת כלים לאנשי חינוך להשתמש בתקשורת כתחום תוכן אשר ייזמן התנסויות משמעותיות לתלמידיהם ויתרום לתחושת מסוגלות, פרודוקטיביות ולהגברת המודעות האישית והחברתית של הלומדים. תלמידי החוג מתנסים בסדנאות מעשיות המשלבות ביטוי אישי עם הזדמנות ליישם את העקרונות התיאורטיים שנלמדים בקורסים העיוניים. התלמידים מתנסים בכל שלבי היצירה של סרט דוקומנטרי וכתבה עיתונאית, ויוצרים תוכנית רדיו באולפן הרדיו של המכללה. בין הקורסים העיוניים הנלמדים בחוג: מבוא לתקשורת המונים, מבוא לתקשורת חזותית, תקשורת לא מילולית באמצעי-התקשורת, תולדות הקולנוע, קולנוע תיעודי, לוחמה פסיכולוגית ועוד.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים בחוג לתקשורת הינה מגוונת ומקיפה, וכוללת שלל תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות מרתקות, כמו גם תרגולים, התנסויות והכשרה מעשית ענפה. כמו כן, הלימודים מועברים על ידי טובי המורים ואנשי המקצוע, בעלי ניסיון עתיר שנים בתחום התקשורת, כך שבסיום התואר מצוידים הבוגרים במירב הכלים והמיומנויות לעיסוק מקצועי בתחום מבוקש זה.

תעודה

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, יוענקו תואר ראשון בחינוך B.Ed. עם תעודת הוראה בתקשורת. מטעם המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין.

תחומי לימוד נוספים בדוד ילין

הכשרת אקדמאים להוראה

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש