מכללת אתגר תקשורת

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

מכללת אתגר תקשורת

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

מכללת אתגר תקשורת מציעה קורס מקיף ומעמיק להכשרת מנהלי חשבונות (סוג 1 ו-2) המכשיר את בוגריו במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למנהל החשבונות המקצועי והמיומן.

הלימודים מתקיימים בבאר שבע, קרית גת ונתיבות.

מידע כללי

קורס הנהלת החשבונות סוג 1 ו- 2 של מכללת אתגר תקשורת מציע הזדמנות פז לשואפים להשתלב בעבודה כמנהלי חשבונות. מנהל החשבונות, האחראי על רישום שיטתי של כל הפעולות הפיננסיות של הארגון, הינו תפקיד יוקרתי, חשוב ונדרש, הנושא חשיבות רבה להצלחתו של כל ארגון וארגון. תלמידי הקורס של מכללת אתגר תקשורת נהנים מלימודים מקיפים ומעמיקים, המקנים להם את מיטב הידע והכלים בתחום, ומכינים אותם באופן אופטימלי לעבודה בתחום. צוות המרצים המעולה של המכללה תורם אף הוא הן להכשרה האיכותית של הבוגרים, הן לאווירת הלימודים הנעימה והמפתחת האופיינית למכללה.

קהל היעד ותנאי קבלה

הלימודים בקורס מיועדים לכל המעוניינים להשתלב בעבודה כמנהלי חשבונות. ללימודים יתקבלו בוגרי 12 שנות לימוד (או בעלי תעודה המעידה על סיום 11 שנות לימוד), אשר יעמדו בהצלחה בבחינת הכניסה במתמטיקה. כן ידרשו המועמדים לעמוד בפני וועדת קבלה.

תכנית הלימודים

הלימודים בקורס נמשכים בין 9 חודשים לשנה, בהתאם למבנה הקורס הנבחר. לנוחיות הנרשמים – ניתן ללמוד את הקורס במסלול בוקר או במסלול ערב. בין הנושאים והתכנים הנלמדים: חשבונאות פיננסית, תורת המסחר והמשק, חישובים מסחריים, חשבונאות מעשית ממוחשבת (בסיסי), פרויקט גמר.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיו, יהיו זכאים לתעודת גמר – מנהל חשבונות סוג 1 ו-2, תעודת מקצוע – מנהל חשבונות סוג 1 ו-2, ואף לאישור למקצוע: לכשיוסדר הסיווג המקצועי למגמות החדשות, בוגרי הקורס יהיו זכאים לתעודת מקצוע – מנהל חשבונות סוג 2 - מתקדם.