גובולס השכלה בשוק ההון

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי

גובולס השכלה בשוק ההון

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי

מכללת גובולס מציעה קורס ניהול תיק השקעות עצמאי - קורס מקצועי ומקיף ללימוד מסחר מקצועי בבורסה. אם אתם רוצים להיות משקיעים מקצועיים - זה הקורס בשבילכם!
הקורס נלמד אונליין - דרך המחשב ונוח גם לאנשים עסוקים, מכל הארץ.

מידע נוסף

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי - מידע כללי
קורס זה הינו המעשי והמקיף ביותר ללימוד מסחר מקצועי בבורסה. משתתפי הקורס יוכשרו כמשקיעים מקצועיים בשווקים הפיננסים בעולם ובעיקר בארה"ב,תוך בניית תוכנית אישית ולימוד אסטרטגיות מסחר לניהול סיכונים.הקורס משלב תרגול מעשי במחשב,במטרה להקנות למשקיע ביטחון וידע מעשי במסחר עצמאי בבורסה.בנוסף תלמידי הקורס ייתחברו לחדר מסחר אינטרנטי של גובולס וכך יוכלו לחוות ניתוח ויישום עסקאות בזמן אמת יחד עם צוות גובולס וסוחרים מקצועים נוספים . למי מתאים קורס ניהול תיק השקעות עצמאי
הקורס מתאים לקהל הרחב ללא ניסיון או ידע מעשי בשוק ההון וללא כישורי מחשב מיוחדים והרוצים להעשיר את הידע שלהם וללמוד דרכי מסחר מתקדמות . קורס ניהול תיק השקעות עצמאי - תכנית הלימודים
בורסה
שחקני בורסה
שעות פעילות
מכשירי השקעה שונים יתרונות וחסרונת
סוגי פקודות
פסיכולוגית משקיעים
אירועיים עולמיים
בחירת מניות ניתוח פנדומנטלי
סריקה בתוכנת ברוקרים
סריקה באתרי אינטרנט חופשיים
ניתוח סנטימנט מניה - עונה על השאלה משקיעים חושבים על מניה ?
נשתמש בניתוח על פי אופציות . אופציות מודדות את מידת הפאסימיות והאופטימיות של כל אחד מאיתנו.
על פי פעילות אופציות אנו יכולים לדעת ברמה דיוק גבוה מהם טווחי ההשקעה . אנו יכולים לדעת אם המניה עומדת לעלות ומהו פוטינציאל העליה ולהיפך .
ניתוח סנטימנט על השוק - מה משקיעים חושבים על השוק?
ניתוח זה נעשה גם כן על פי ניתוח אופציות . הפעם הניתוח נעשה על מדדים שונים שעוקבים אחרי פעילות השוק . ניתוח שוק על פי אופציות נעשה באופן קבוע על ידי צוות גובולס במהלך 10 שנים האחרונות וסטטיסטית התגלה כאמין במיוחד.
השקעות  לונג  - אסטרטגיות השקעה לזמן ארוך יישום מעשי
השקעות  שורט - אסטרטגיות השקעה לזמן קצר יישום מעשי
תרגול מעשי על  פגישות ראשונות אחרונות  - מבחן בדיקת כל היישומים שנעשו בפגישות קודמות
אירועים מיוחדים דורשים הגנה אסטרטגייה ראשונה  מגמה יורדת דוגמה מעשית
אירועיים מיוחדים בחיי החברה הספציפית שאנו בוחרים להשקיע בה דורשים ניהול סיכונים ספציפי .בחירת מניה , ניתוח פנדומנטלי ,ניתוח סנטימנט על פי אופציות .קביעת אסטרטגייה מתאימה . התאמת אסטרטגייה לטווח הזמן ולסוגי משקיעים שונים .
איך להגן על רווחים יישום אסטרטגייה ? מגמה עולה דוגמה מעשית .דוגמה זו תעשה על עסקה לדוגמה שיש לנו והיאעסקה ריווחית . ניישם אסטרטגייה לשמירת רווחים מבלי שנצטרך בפועל למכור את המניה . איך ? בעזרת כלים שונים שהבורסה נותנת לנו .
איך נייצר הכנסה על מניה שלא נמכרה ? מגמה מדשדשת דוגמה מעשית .מגמה מדשדשת הינה מגמה שהשוק לא עולה ולא יורד .בידינו יש מניה שלא מרוויחה מה נעשה ? נלמד אסטרטגיית ליצירת הכנסות מהשקעות לא ריווחיות . נבחר מניות ספציפיות שמתאימות לאסטרטגייה זו לכל השנה . אסטרטגייה זו מתאימה במיוחד למי שמעוניין בתיק עם פעילות בינונית  .
אסטרטגייה לשלושת מגמות  דוגמה מעשית .אסטרטגייה זו מתאימה למשקיע לטווח ארוך עם רמת סיכון נמוכה ביותר . המטרה היא השקעה בעזרת ניהול סיכונים גבוהעם רמת סיכון נמוכה ביותר .יש לזכור לאורך כל הזמן כי השקעה בבורסה צריכה להעשות מהכסף הפנוי שמיועד להשקעות בלבד .
אפליקציה מעשית .תרגול מעשי בזמן שעות המסחר . נרכיב חשבון ויאטואלי לדוגמה על סך 10,000$
איך לקנות מניות ב sale ? אסטרטגיית מסחר ספציפית לקניית מניות במחיר נמוך יותר ממה שהן נסחרות בבורסה . תרגול מעשי בחירת מניה , ניתוח פנדומנטלי ניתוח סנטימנט .
סיכום והערכת  תיק השקעות לסוגי משקיעים שונים בעזרת אותה מנייה .
משקיעים שונים הם משקיעים לטווח זמן שונים עם רמות סיכון שונות  כדאי לדעת:
סדר הפגישות יהיה נתון לשינויים לפי ראות GoBulls .
שימוש בתוכנת מסחר דמו של ברוקר -כלול
שימוש בתוכנה ברוקר מקצועית לסריקת מניות    לשימוש המשתתפים
כל הפגישות מלוות בחומר מקצועי מוקלט .
תמיכה ניתנת בתוך פורום GoBulls   , פורום סגור לחברים בלבד .
הפגישות נערכות פעמיים בשבוע כאשר השתתפות בפגישה אחת היא מנדטורית ופגישה שניה היא אופציונלית .