מכללת גו בולס GoBulls - השכלה בשוק ההון

קורס מסחר במניות ואופציות

מכללת גו בולס  GoBulls - השכלה בשוק ההון

קורס מסחר במניות ואופציות

GoBulls - השכלה בשוק ההון הינה מכללה המקיימת שיעורים און ליין ומציעה קורס ייחודי ללימודי מסחר במניות ואופציות בשוק ההון.

הלימודים הינם לימודים אונליין אודות שוק ההון האמריקאי!

מידע נוסף

קורס מסחר במניות ואופציות בשוק ההון במכללת גו בולס GoBulls - השכלה בשוק ההון הינו קורס ייחודי המיועד לסוחרים ברמות ידע שונות. במהלך הקורס רוכשים הסטודנטים נרחב במסחר בשוק ההון ובאופציות בפרט. משך הקורס כשמונה חודשים כאשר ניתן לצטרף ללימודים כל חודש מחדש (לא חובה להשתלב בכל שמונת החודשים).

תוכנית הלימודים בקורס מסחר במניות ואופציות בשוק ההון במכללת גו בולס GoBulls - השכלה בשוק ההון הינה תוכנית לימודים ייחודית המחולקת לחודשים:
חודש ראשון: מיועד להכרת שוק ההון בכללותו וכלי המסחר בפרט, מבחינה פנדומנטלית ,טכנית וסנטימנט. במהלך חודש זה נחשפים הסטודנטים ליתרונות ולחסרונות של כל כלי מסחר בנפרד (מניות, אופציות או כל תעודת מסחר אחרת). כמו כן, במהלך חודש זה רוכשים הסטודנטים הבנה בסיסית באסטרטגיה בסיסית המלמדת את המשקיעים להשקיע במניות וכיצד להגן עליהן מפני ירידת ערךהפסדים.

חודש שני:
 מיועד לסטודנטים בעלי ידע בסיסי בשוק ההון. במהלך חודש זה מתמקדים הסטודנטים בלמידה ותרגול אסטרטגיות בסיסיות העונות לשאלה איך לשלוט בדובים ובשורים ודרכים ליצירת הכנסה חודשית בתיק השקעות קיים. חשוב לציין כי כל הלימודים בחודש זה משלבים אסטרטגיות בין שני כלי מסחר - מניות ואופציות.

חודש שלישי:
 מיועד לסטודנטים המכירים את שוק הון ומעוניינים להרחיב את הידיעות שלהם במסחר במניות ואופציות. במהלך חודש זה רוכשים הסטודנטים ידע באסטרטגיות בסיסיות המשתמשות רק באופציות פוט, בעסקאות spread, בשימוש באופציות פוט להשגת רווחים אופטימלים, בחישוב אחוז הרווח ואחוז ההפסד בעסקה ועוד.

חודש רביעי:
מיועד לסטודנטים המכירים את שוק הון ומעונינים להרחיב את הידיעות שלהם במסחר במניות ואופציות. במהלך חודש זה רוכשים הסטודנטים ידע באסטרטגיות בסיסיות המשתמשות רק באופציות קול תוך התמקצעות בעסקאות spread, בשימוש באופציות קול להשגת רווחים אופטימלים, בחישוב אחוז הרווח ואחוז ההפסד בעסקה ועוד.

חודש חמישי:
 מיועד לסטודנטים המעוניינים להתמחות במסחר באופציות, כאשר נדרשת מיומנות וידע קודם בשימוש באופציות. במהלך חודש זה רוכשים הסטודנטים ידע בתיקון (adjustment) עסקאות מפסידות, תיקון עסקאות קיימות שהלכו נגדנו, בדרכי תיקון של כל אופציה בנפרד - אופציות פוט ואופציות קול.

חודש שישי:
 מיועד לסטודנטים המעוניינים להתמחות במסחר באופציות, כאשר נדרשת מיומנות וידע קודם בשימוש באופציות. במהלך חודש זה רוכשים הסטודנטים ידע באסטרטגיות המשלבות בין 4+ רגלים בכל עסקה ובהתאמת אסטרטגיות למגמה הקיימת (אסטרטגיות כגון :Iron Condor  פלוס ,Ratio).

חודש שביעי:
מיועד לסטודנטים המעוניינים להתמחות במסחר באופציות, כאשר נדרשת מיומנות וידע קודם בשימוש באופציות. במהלך חודש זה מתרגלים הסטודנטים תיקון עסקאות  Spread  בסיסיות מפסידות.

חודש שמיני:
 חודש זה כולל מפגשים ממוקדים לניהול סיכונים בתיק השקעות, בהתחשב בגודל תיק, סוג השקעות וניהול אסטרטגיות שונות.