מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק

קורס Full Stack .NET Developers עם התמחות בפיתוח ל- Mobile

מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

קורס Full Stack .NET Developers עם התמחות בפיתוח ל- Mobile

המרכז הבינלאומי להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק HackerU מציע קורסFull Stack .NET Developers עם התמחות ב - Microsoft .NET & ReactJS המכשיר את בוגריו לעבודה כמתכנתים בסביבת המחשוב של מיקרוסופט ומקנה להם את מירב הכלים והמיומנויות להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום מאתגר ורווחי זה.


הלימודים במתכונת לימודי ערב בלבד.

קורס .NET של האקריו מתקיים בקמפוס רמת גן.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללת HackerU - האקריו לימודי מחשבים והייטק?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי

בשנת 2016, הכריזה מיקרוסופט על מהלך איחוד כל הטכנולוגיות שלה תחת פלטפורמה אחת חדשנית בשם ASP.NET Core, בנובמבר 2017 הודיעה על גרסה שניה לפלטפורמה הזו. הגרסה החדשה כוללת שינויים מבוססי ארכיטקטורה המאפשרים בנייה מודולרית, תמיכה בפלטפורמות שונות וכמובן בענן. הגרסה אף מבוססת על רישוי קוד פתוח המאפשרת לנו לפתח אפליקציות מבוססות אינטרנט שיודעות לפעול בכל סביבה כגון; Windows, Linux, Mac.

עוד כוללת הפלטפורמה את תכונות ה- MVC יחד עם שילוב Web API על מנת לאפשר למפתחים ליצור אפליקציות מבוססות REST. בעקבות השינוי, דוטנט הפך לתחום מבוקש מאין כמותו ופופולארי מאוד בתעשיית ההייטק.

רוצה להתברג בראש עולם התכנות? רוצה להחזיק בידע המקצועי ולהיות צעד לפני כולם? מסלול ההכשרה של HackerU מעודכן בהתאם לשינויים בשוק ויעניק לך את הידע המקצועי הנדרש בטכנולוגיה המתקדמת.

  • מסלול הכשרה שמתאים גם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
  • מסלול הכשרה ייחודי המשלב את כל הפלטפורמות המבוקשות ב - NET. עם התמחות ב - Microsoft .NET & ReactJS
  • מסלול המקנה את הידע והכישורים הנדרשים לפיתוח מתודולוגיות בהנדסת תוכנה
  • מסלול הכולל שימוש במערכת אונליין מתקדמת של ניהול למידה חכמה LMS המשפרת את חווית הלמידה האישית והקבוצתית, מאפשרת נגישות למשרות רלוונטיות.
  • קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית.

תנאי קבלה

  • כדי להתקבל למסלול קורס דוט נט של האקריו יהיה עליך לערוך שיחת ייעוץ והכוונה עם יועץ לימודים מקצועי מטעם המרכז.
  • כעת תעבור לשלב המיון הייחודי שבנה מרכז האקריו על מנת לאפשר לך לא רק להתנסות באופן מעשי ופרקטי בתכני קורס .NET אלא גם לבחון את התאמתך לתחום. אם, מכל סיבה שהיא, תרגיש שאינך מעוניין להמשיך לקורס המורחב או שלא תעבור את בחינת הכניסה אליו – סכום שכר הלימוד ששילמת בגין שלב המיון יוחזר אליך במלואו.
  • צלחת את שלב המיון? ברוך הבא לקורס המורחב! כעת תזכה למלגת לימודים על סך 7,000 ₪, ייחתם עמך הסכם השמה לעבודה מיד בתום הלימודים. הקורס המורחב יעמיק בנושאים הרלוונטיים והמבוקשים ביותר בעולם פיתוח ה- NET.

משך הלימודים

המסלול לימודי .NET מתקיים במתכונת ערב, במשך כ-14 חודשים, פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30.

תכנית הלימודים

שלב מיון | 20 שעות אקדמיות. בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, אתה תחוש ותחווה את עבודתו של המפתח, וכבר בשלב זה תדע ליצור דפי אינטרנט בסיסיים. מטרת שלב זה הינה לבדוק את התאמתך לתחום, תהליך שחשוב לך ולנו. בסיום שלב זה, מתקיימת בחינת מעבר לקורס המורחב.
עברת את שלב המיון? אתה מתחיל את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברת את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו אליך.

קורס מורחב | 530 שעות אקדמיות. במסגרת הקורס נלמדים בהרחבה התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה. נושאים כגון: תכני הליבה בשפת התכנות C#, בניית אפליקציות מתוחכמות על גבי פלטפורמת NET. ו-.NET Core, למידה ויישום של טכניקות שונות, עבודה מול GIT ושיתוף קוד כמו בעבודה המעשית, ארכיטקטורת מערכת, מסדי נתונים ומבוא לניתוח מערכות ועוד.
כמו כן הקורס יכלול מספר כלי פיתוח לאפליקציות WEB דינמיות עם התממשקות לשרתי Microsoft ולמסדי נתונים שונים. 

חשוב לקחת בחשבון שמעבר לשיעורים בקורס, כדי להצליח נדרשת השקעה שלך, ותרגולים שוטפים להטמעת החומרים שנלמדים, ובנוסף ביצוע פרויקטים (בסדר גודל של כ-200 שעות) המסייעים לנו לחבר ולהטמיע יחד את כל מה שלמדנו, פרויקטים שמהווים את תחילת הניסיון שלנו כמפתחים ופתיח לתיק העבודות שלנו (אנחנו מלווים ומנחים אתכם במהלך כתיבת הפרויקט).