עזריאלי והטכניון - לימודי המשך בירושלים

קורס ניהול פרוייקטים - טכניון קמפוס ירושלים

עזריאלי והטכניון - לימודי המשך בירושלים

קורס ניהול פרוייקטים - טכניון קמפוס ירושלים

עזריאלי והטכניון- לימודי המשך בירושלים, מציעים קורס מרתק ומעמיק המקנה לבוגריו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת לנהל ולהוביל כל פרויקט אל ההצלחה. 

מידע נוסף

מידע כללי קורס ניהול פרויקטים בעזריאלי והטכניון- לימודי המשך בירושלים, מציע הכשרה מקיפה ומעמיקה בתחום ניהול הפרויקטים. הלימודים, המשלבים הקניית ידע תיאורטי ועיוני נרחב, לצד שלל תרגולים מעשיים, לרבות ביצוע פרויקט אישי בהנחיה מקצועית, דואגים להכשרתם האיכותית של הבוגרים, כך שעת סיום הלימודים ייהנו הבוגרים מידע נרחב ועדכני ומגוון כלים מעשיים, אשר יאפשרו להם לנהל ולנווט כל פרויקט אל מחוזות ההצלחה.

קהל היעד הלימודים בקורס מיועדים למנהלי פרויקטים בפיתוח, מנהלי תפעול, מנהלי אחזקה, מנהלי מחלקות ומארגני אירועים, כמו גם לבעלי תפקידים אחרים, המעוניינים להרחיב ולהעמיק את ידיעותיהם בתחום, ולקבל שלל כלים מעשיים אשר יסייעו להם לנהל פרויקטים על הצד הטוב ביותר.

משך לימודים
הלימודים נמשכים כארבעה וחצי חודשים, וכוללים 100 שעות לימוד אקדמיות. מתכונת הלימודים כוללת מפגש אחד לשבוע, בשעות אחר הצהריים.

תכנית לימודים בין הנושאים והתכנים הנלמדים: מהם סוגי המבנים הארגוניים הקיימים? מהי בקרה ניהולית ומהו עיקרון M.B.O? מהם תחומי הידע והממשקים בהם עושים שימוש בעת ניהול פרויקט? מהם עקרונות PMBOK לפי תקן P.M.I? מהו מחזור החיים של מוצר או פרויקט? מהו מחזור עלות חיי המוצר/ פרויקט בראיית ה L.C.C? מהו תכנון ממוקד וכיצד הוא מתבצע הלכה למעשה? מה כוללת תכולת הפרויקט או W.B.S? כיצד מנהלים תרשים זרימת תהליך? כיצד יוצרים ומבקרים רשת פעולות? כיצד מנהלים תכנית עבודה? כיצד מנהלים סיכונים בפרויקט? כיצד מתכננים ומנהלים תחת אילוצי משאבים? ועוד מגוון נרחב של נושאים.

תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיו, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם עזריאלי והטכניון- לימודי המשך בירושלים.