המרכז להשכלה פיננסית

קורס השקעות בשוק ההון וניהול תיק השקעות עצמאי

המרכז להשכלה פיננסית

קורס השקעות בשוק ההון וניהול תיק השקעות עצמאי

המרכז להשכלה פיננסית הינו הגוף המוביל והמקצועי ביותר בישראל ללימודי שוק ההון! המרכז מציע מגוון קורסים ללימודי שוק ההון. 

מידע נוסף

קורס השקעות בשוק ההון וניהול תיק השקעות עצמאי
במהלך קורס זה נחשפים הסטודנטים לידע כללי בשוק ההון המאפשר השקעות נכונות ונבונות. הקורס מעניק ידע בסיסי בערוצי השקעה שונים כדוגמת הבורסה בישראל והבורסה בחו"ל וכן בערוצי מסחר שונים. קורס השקעות בשוק ההון עוזר להביא את הסטודנטים למצב שבו מתבצע ניהול בריא ורווחי של כספים.

קורס השקעות בשוק ההון -
רקע:
קורס השקעות בשוק ההון הינו הקורס הבסיסי בשוק ההון. קורס זה סוקר את כלל האפיקים הפיננסים הקיימים בשוק ההון. בנוסף ללמידה המעמיקה על כלל האפיקים הפיננסיים ישנו חלק המלמד את שיטת הניתוח הטכני. קורס השקעות בשוק ההון - מטרתה קורס:
מטרת הקורס היא להכיר ולהבין בצורה מעמיקה את כלל אפיקי ההשקעה הקיימים בשוק ההון הישראלי והעולמי. הקורס יעניק למשקיע ראייה רחבה לגבי יתרונותיו וחסרונותיו של כל אפיק פיננסי ועל ידי כך תהיה למשקיע יכולת לנהל תיק השקעות באופן עצמאי באמצעות בחירת אפיקי ההשקעה המתאימים לאישיותו (סולידיים/ספקולטיביים). מתכונת הקורס
מתכונת הלימודים הינה  10 מפגשים, 40 שעות לימוד אקדמאיות.

קהל יעד
הקורס מיועד לכל מי שמכיר את האפיקים השונים ברמה בסיסית בלבד ומעוניין להבין באופן מעמיק ומקצועי כיצד מנהלים תיק השקעות עצמאי.בנוסף, הקורס יכול להתאים גם לחסרי ידע בתחום.

מנהל תחום השקעות בשוק ההון: ישראל מורגנשטרן - יו"ר ועדת השקעות בבית ההשקעות "ביג שוקי הון", סוחר ופעיל בשוק ההון משנת 1999. מרצה בבנק הבינלאומי, כותב בעיתונות דה מרקר, גלובס וביזנס פוסט.

נושאי הלימוד העיקריים
- הכרת שוק ההון בארץ + הכרת בורסות
- שיטת המסחר בבורסת אחד העם + שיטת הרצף
- מניות + דוחות כספיים + תיאום שערים + הערכת שווי חברות
- אג"ח ואג"ח להמרה
- אופציות ונגזרים OPTION ו-WARRANTS
- שוק תעודות הסל, קרנות הנאמנות וחסכון פנסיוני
- מבוא לניתוח טכני