המרכז להשכלה פיננסית

קורס השקעות ויזמות בנדל"ן

המרכז להשכלה פיננסית

קורס השקעות ויזמות בנדל"ן

המרכז להשכלה פיננסית הינו הגוף המוביל והמקצועי ביותר בישראל ללימודי שוק ההון! המרכז מציע מגוון קורסים ללימודי שוק ההון. 

מידע נוסף

קורס השקעות ויזמות בנדל"ן
במהלך קורס זה נחשפים הסטודנטים לידע וכלים בתחום הנדל"ן. השקעות נכונות בתחום הנדל"ן יכולות להביא להכנסה פאסיבית שתהווה קיום כלכלי לטווח ארוך. קורס זה מלמד את הסטודנטים על ענף הנדל"ן הישראלי ומכשיר אותם להשקעות נכונות גם עם הון עצמי מינימאלי.

רקע
:
נדל"ן בהיותו נכס פיזי מתאפיין ביציבות ומאפשר לבעליו השקעה ארוכת טווח ובטחון כלכלי תוך השקעה מניבה בטוחה יחסית. יזמות, ניהול ופיתוח נדל"ן מחייבים ידע, כלים וניסיון בהתמודדות אינטגרטיבית עימו, כדי לאפשר עשייה נבונה וניצול יעיל של הזדמנויות. את כל אלה נקבל בקורס הנדל"ן המקיף המקצועי והמעשי ביותר בארץ, המושתת על יישום מהשטח, מרצים, חומרים, דוגמאות ומטרות.

מטרת 
הקורס
מטרת הקורס הינה להעניק למשתתפים את כל הידע והכלים על מנת שבסופו של דבר ידעו לרכוש נכס נדל"ן ולמקסם את הרווח ממנו, מה עומד בפניהם כאשר הם באים לבצע עסקה, למנף את עצמם ברכישה ולהיזהר מנכסים בעייתיים.

מתכונת הלימודים
מתכונת הלימודים הינה  10 מפגשים, 40 שעות אקדמיות.

קהל יעד
הקורס מיועד לכל אדם המעוניין לרכוש ידע וכלים בתחום, החל מהמשקיע הפרטי - הפעולות הבסיסיות של קניית נכס מניב (דירה), איתור נכסים, בנייה על גגות, תמ"א 38, וכלה במנהל המעוניין לפתח את תחום הנדל"ן. הקורס אינו דורש ידע קודם.

מרצים ומנהלי תחום השקעות ויזמות בנדל"ן
עו"ד יוסי ברג- מבית הספר למשפטים של המכללה למינהל, בעל רקורד עשיר של עשייה בתחום המקרקעין, במשרדי עורכי דין ובמשרד שמאות מקרקעין ומדידות, תוך מעורבות אישית בקידום פרויקטים יזמיים בנדל"ן.
עו"ד רבי בלוי, לשעבר חבר בוועדה המייעצת לרשם המתווכים במקרקעין, בעל משרד פרטי המתמחה בנדל"ן, מרצה במכללת רופין, מרצה מן החוץ במרכז הבינתחומי בהרצליה ומרצה את הקורס  הנדל"ן בישראל" במוסדות אקדמאים. בין המרצים בקורס אנשי מקצוע בכירים בתחום שמאות המקרקעין, המימון, הפסיכולוגיה והמשפטים.

נושאי הלימוד העיקריים
- סדנה פרקטית של יזמות בנדל"ן- הזדמנויות ופרוייקטים
- זכויות ועסקאות במקרקעין מה קונים
- סוגיות בתכנון ובניה- ויישום מעשי
- שמאות נדל"ן- הלכה למעשה
- עקרונות מיסוי מקרקעין- הלכה למעשה
- מימון רכישת נדל"ן
- פרוייקטים, יזמות וכלי עבודה
- הפסיכולוגיה של עסקאות בנדל"ן
- מפגש עם יזם והשקעות נדל"ן בארה"ב- היבטים מעשיים
- סדנה מעשית בנדל"ן- ניתוח אינטגרטיבי של עסקאות