אימג' - המכללה לתקשורת חזותית לנשים

קורס גרפיקה ממוחשבת - ביצועיסטים

אימג' - המכללה לתקשורת חזותית לנשים

קורס גרפיקה ממוחשבת - ביצועיסטים

יש לך כשרון לעיצוב? חולמת להיות גרפיקאית? הצטרפי למסלול זה, ותוך שנה מהיום כבר תוכלי להיקלט בשוק העבודה כגרפיקאית ביצועיסטית. קורס ייחודי עם דגש פרקטי- כל יחידה מועברת בדרך של לימוד ויישום מיידי, כך שתחווי ותביני היטב את החומר הנלמד. מסלול זה עוסק בגרפיקה, עיצוב גרפי, הכרות עם התוכנות הגרפיות הנדרשות, כמו גם הגשה לדפוס והכנת תיק עבודות ייצוגי. שנה תכליתית וממוקדת המקנה את כל הכלים הנחוצים לעבודה מיידית כגרפיקאית ביצועיסטית. הקורס נותן יותר שעות לכל נושא, וזה אומר שתלמדי את כל התוכנות לעומק, תוך היכרות עם כל הפונקציות הנדרשות, בליווי תרגול מודרך עד לשליטה מלאה והרגשת בטחון בחומר הנלמד.

הקורס מוכר על ידי משרד הכלכלה.

הלימודים מוכרים לפיקדון חיילות משוחררים. 

הלימודים מתקיימים בירושלים ומיועדים לנשים שומרות מצוות.

מידע כללי

קורס גרפיקה ממוחשבת - ביצועיסטיות של אימג' - המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית לנשים - מציע לכן הזדמנות פז לרכוש את מיטב הידע והכלים הדרושים לצורך השתלבות בעבודות בעולם היצירתי והמרתק של הגרפיקה הממוחשבת. הקורס, המשלב בין לימודים עיוניים מקיפים לבין שלל התנסויות פרקטיות ומעשיות, יקנה לתלמידותיו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לגרפיקאית הביצועיסטית האיכותית, לרבות לימוד מעמיק של כל תוכנות המחשב המרכזיות בתחום והכנת תיק עבודות ייצוגי. אז אם גם את נמשכת לתחום היצירתי ובעלת כשרון לעיצוב, קורס זה הינו בחירה מצוינת עבורך – בואי ללמוד לימודים מעשירים ומרתקים, אשר יעזרו לך להשתלב בעבודות יוקרתיות ורווחיות.  

קהל יעד ותנאי קבלה

הלימודים בקורס מיועדים לנשים ובחורות שומרות מצוות, בנות למעלה מ-18. על המועמדות להיות בעלות ידע בסיסי בתפעול המחשב. כמו כן, נדרשות המועמדות לעבור ראיון אישי על מנת להתקבל ללימודים.

משך לימודים

הלימודים נמשכים כשנה וכוללים יום לימודים מרוכז אחד בשבוע. כמו כן, כוללים הלימודים יום תרגול מודרך פעם בשבוע (יום התרגול הינו אופציונלי והנוכחות בו אינה חובה). 

תכנית לימודים

בין נושאי הלימוד בקורס: תוכנת פוטושופ מבית אדובי, עקרונות בעיצוב גרפי, קומפוזיציה, רישום, תורת הצבע, חשיבה מרחבית, טקסוטרות ומרקמים, תפיסה חזותית, פיתוח חשיבה גרפית, אורנומנטיקה, עיצוב ואיור וקטורי בתוכנת אילוסטרייטור מבית אדובי, עימוד ועיצוב מסמכים מרובי עמודים בתוכנת אינדיזיין מבית אדובי, הבאה לדפוס, שימוש בטכנולוגיות אקרובט, דפוס פרוצס ודיגיטלי, הפקות דפוס, בניית תיק עבודות ייצוגי.

תעודה

בוגרות הקורס, אשר תעמודנה בהצלחה בכל דרישות הלימודים, תהיינה זכאיות לתעודה מטעם מכללת אימג'- המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית לנשים. כמו כן, הקורס מוכר ע"י משרד הכלכלה.