אימג' - המכללה לתקשורת חזותית לנשים

קורס עיצוב לוידאו ולתלת מימד

אימג' - המכללה לתקשורת חזותית לנשים

קורס עיצוב לוידאו ולתלת מימד

אימג' - המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית לנשים, מציעה קורס עיצוב לוידאו ולתלת ממד, המקנה לבוגרותיו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. בשוק העבודה הדינאמי של תחום זה קיימת חשיבות רבה להיכרות מעמיקה עם תחום עיצוב הוידאו והתלת ממד - בנוסף לתחום העיצוב לפרינט, כך שבוגרות הלימודים תוכלנה להשתלב בקלות יחסית בשלל העבודות בתחום.

הלימודים מתקיימים בירושלים ומיועדים לנשים שומרות מצוות.

מידע כללי

קורס עיצוב לוידאו ולתלת ממד של אימג' - המכללה לתקשורת חזותית לנשים - מציעה לכן הזדמנות פז ליהנות מלימודים איכותיים במיוחד - אשר יתרמו רבות להתפתחותכן המקצועית. הלימודים בקורס מקיף ומעמיק זה יקנו לכן ידע עדכני וכלים מתקדמים לעריכת סרטי וידאו ותלת ממד - כך שבסיומם תוכלנה הבוגרות להשתלב בשלל העבודות בתחום - ולמלא תפקיד של עורכת מקצועית, מיומנת ואיכותית במיוחד. 

קהל יעד ותנאי קבלה

הלימודים מיועדים לנשים ובחורות שומרות מצוות, בנות 18 ומעלה ובעלות ניסיון בעריכת וידאו.

משך לימודים

הלימודים נמשכים כחצי שנה וכוללים יום לימודים מרוכז אחד בשבוע. 

נושאי לימודים

בין נושאי הלימוד בקורס:

טיפוגרפיה: התאמת פונט למסר, טיפוגרפיה למסך, עבודה נכונה עם קריאות במסך הדיגיטאלי, העברת מסר ורגש בסרט דרך טקסט, גודל, קונטרסט והיררכיה נכונה בטקסטים. עיצוב האות למסך.  

צבע: העברת רגש, תחושה ומסר תת הכרתי בסרט דרך צבע. משחקי צבעים על המסך, שילובי צבעים נכונים בסרט, טון וסגנון, הצבע ככלי להעברת רגש דרך החושים, המסר החבוי בצבע.

קומפוזיציה: קומפוזיציית מסכים, בניית הרכבים נכונים בסרט, ריתמוס וקונטרסט, אסטטיקה מקצועית, דינאמיקה לעומת סטאטיקה, הולכה של העין בתנועה, העברת מסר בווידאו על ידי מבנה, יצירת הדגש והיררכיה.

השראות וחומרים: כיצד לייצר תיקיות השראות, מקורות השראה מקצועיים וצורת עבודה נכונה עם מקור השראה, עבודה עם מאגרי תמונות ווידאו בצורה מקצועית ויעילה.

אינפוגרפיקה: תחום העיצוב שעוסק בדימויים שמטרתם להעביר מידע בצורה קליטה. כאשר אינפוגרפיקה מקבלת מימד של תנועה היא מסוגלת להפוך מידע יבש למרגש, להעביר מסכים בצורה קליטה ברורה ומעניינת. זו המילה האחרונה בסרטוני מידע ופרסומת. בשילוב דוגמאות רבות והתנסות מעשית.

תעודה

בוגרות הלימודים, אשר תעמודנה בהצלחה בכל דרישות הקורס, תקבלנה תעודת גמר מטעם אימג' - המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית לנשים. כמו כן תקבלנה הבוגרות תיק עבודות, המאגד את כל יצירותיהן ממהלך הקורס, אשר יוכל לשמשן ככרטיס ביקור מקצועי.