המכללה האקדמית לחינוך קיי, באר-שבע

תואר שני בחינוך (M.Ed) למידה והוראה

המכללה האקדמית לחינוך קיי, באר-שבע

תואר שני בחינוך (M.Ed) למידה והוראה

המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי בבאר שבע מציעה תואר בלמידה והוראה, ומכשיר מורים בפועל בתחומי המחקר וההוראה העדכניים ביותר.

הלימודים מתקיימים בבאר שבע ומיועדים לתושבי הדרום בלבד!

מידע כללי

תכנית התואר השני בלמידה והוראה מיועדת למורים המעוניינים לקבל אחריות בכיוון של יוזמה ואוריינטציה של מחקר. התכנית מתמקדת בחקר הניסיון האישי-מקצועי של הלומדים ובהיכרות עם המחקר העדכני בתחומי הלמידה וההוראה, וככזו מאפשרת ללומדים במסגרתה לבנות כלים ללמידה והמשגת הידע שצברו ופותחת בפניהם כיוונים חדשים במרחב הפעולה המקצועי. זוהי תכנית המעודדת פיתוח של מצוינות מקצועית, ובוגריה יהוו קבוצה מובילה של מורים, החוקרים ומחדשים בתחום ההוראה.

תנאי קבלה

  • מועמדים בעלי ממוצע ציונים בתואר הראשון: 80 ומעלה - יתקבלו על תנאי. 85 ללא תנאי.
  • ותק בהוראה: 3 שנים.

מטרות התכנית

הלימודים יתקיימו בקבוצות קטנות תוך ליווי אישי טיוטוריאלי. מטרת הליווי האישי להביא לצמיחה אישית ומקצועית של הלומדים בנוסף לרכישת הידע וההבנות התיאורטיות, הנדרשות מבוגרי התכנית. בין הנושאים הנלמדים בתוכנית: המשגת ניסיון ההוראה ובניית תיאוריות פעולה אישיות, העמקת הידע המקצועי על תחום ההוראה והלמידה, דיון אודות ההיבטים של יצירת זהותם המקצועית של המורים וזאת תוך בניית קהילת לומדים מקצועית, הכשרת קבוצת מובילה של מורים חוקרים בתחום ההוראה וההכשרה להוראה.