המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר-שבע

מכללת קיי- בשביל החינוך

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי בבאר-שבע

מכללת קיי- בשביל החינוך

המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי בבאר שבע היא מכללה מובילה בתחום החינוך וההוראה באיזור הדרום. מכללת קיי לחינוך מקיימת מגוון מסלולי לימודים בתחום החינוך וההוראה לתואר ראשון ותואר שני. ניתן ללמוד ולהתמחות בטווח הגילים (מהגן ועד לעל-יסודי) ובמגוון רחב של התמחויות.

הלימודים מתקיימים בבאר שבע ומיועדים לתושבי הדרום בלבד.

מידע נוסף אודות המכללה

לימודי חינוך במכללת קיי באר שבע מתאפשרים במגוון חוגים ומקצועות: אנגלית, מתמטיקה, מדעי החיים (ביולוגיה-כימיה), חינוך בלתי פורמלי, חינוך מיוחד, מחשבים, מוסיקה, מקרא, ספרות, לשון עברית כשפה ראשונה או שניה, לשון ערבית כשפה ראשונה או שנייה, לימודי יסוד: יהדות, אנגלית לפטור, לשון עברית. כמו כן, הלימודים מוצעים במספר אפשרויות ומסלולי הכשרה וקורסים: לימודי חינוך, התמחות, לימודי עזר והכשרות, התנסות (סדנאות דידקטיות).

הלימודים במכללה האקדמית לחינוך ע'ש קיי בבאר שבע הם לימודים ברמה אקדמית מצוינת. המכללה רואה במקצוע ההוראה את אחד מהמקצועות החשובים ביותר בחברה הישראלית, המשפיע על דמותו של הדור הבא ותורם לאיכות חיי התלמידים וליכולתם להעשיר את עולמם ולהצמיח את אישיותם. הסטודנטים במכללת קיי נהנים מחויית לימודים נעימה ואיכותית - במכללה מופעלת תכנית הכשרה להוראה מן המתקדמות בארץ ובעולם, הכוללת תוכניות לימודים והכשרה חדשניות המשלבות בין לימודי תיאוריה מתקדמים לבין התנסות מעשית. האוירה במכללה מצוינת והסטודנטים נהנים מיחס אדיב של סגל המכללה המנהלי ומליווי צמוד של סגל ההוראה האיכותי, וממערך מלגות נרחב. בוגרי מכללת קיי יסיימו את לימודיהם כאנשי חינוך אקדמאים, בעלי חזון חינוכי-חברתי, וידעו להתמודד בהצלחה עם האתגרים הרבים שמזמן מקצוע ההוראה והחינוך.

תכנית רג"ב