מכללת לוינסקי לחינוך

קורס אימון אישי

מכללת לוינסקי לחינוך

קורס אימון אישי

מכללת לוינסקי מציעה קורס ייחודי ומרתק להכשרת מאמנים אישיים איכותיים ומיומנים. הקורס מקנה לבוגריו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים, הדרושים על מנת להוביל תהליך אימון שלם ומקצועי ברמה גבוהה.

הלימודים מתקיימים בתל אביב!

מידע נוסף

קורס אימון אישי במכללת לוינסקי – מידע כללי קורס האימון האישי של מכללת לוינסקי מציע הזדמנות פז למעוניינים להכיר מקרוב את עולמו המופלא של האימון האישי, ההולך וצובר פופולאריות רבה במרוצת השנים האחרונות. הקורס, המשלב לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים, לצד שלל התנסויות חווייתיות בתהליך האימון, לרבות פרקטיקום (סטאז') המבוצע תחת סופרוויז'ן של מאמן מקצועי, מקנה לבוגריו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים, כך שהשתלבותם בשוק העבודה השוקק בתחום צפויה להיות קלה ומהירה יחסית. סגל ההוראה, הכולל מרצים עשירים בידע ובעלי ניסיון רב, תורם אף הוא להכשרתם האיכותית של הבוגרים, כמו גם לחוויית הלימודים הנעימה והמפתחת לה זוכים משתתפי הקורס.

קורס אימון אישי במכללת לוינסקי – קהל היעד ותנאי הקבלה הלימודים בתכנית מיועדים לכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע ומרתק זה, וכן לכל המעוניין להכיר את תהליך האימון לעומקו. תנאי הקבלה כוללים ראיון בוועדת הקבלה, והתאמה אישית ללימודים. 

קורס אימון אישי במכללת לוינסקי – תכנית הלימודים הלימודים כוללים כ-180 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 24 מפגשים, הנערכים במתכונת של פעם בשבוע. כן כוללים הלימודים כ-48 שעות פרקטיקום. בין הנושאים והתכנים הנלמדים: מבוא לאימון, הכרת כלי החשיבה המרכזי של האימון – חשיבה תוצאתית, הכרה והתנסות בכלים המרכזיים של האימון – שאלות והקשבה, אתיקה, תקשורת בין-אישית, ערכת ערכים, תחומי תוצאה, משאבים, חסמים, ועוד.

קורס אימון אישי במכללת לוינסקי– תעודה בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודת לתעודת השתתפות ותעודת מאמן מטעם איק"א (איגוד ישראלי לקואצ'ינג) ומכללת לוינסקי לחינוך. בוגרי הלימודים אשר יצטרפו כחברים לאיק"א יקבלו תעודת PCI.
תחומי לימוד נוספים בלוינסקי מכללה לחינוך