קורס פריורטי ומערכות בינה עסקית BI

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי Priority ומערכות בינה BI

תוכנת פריוריטי מכילה כלים ופתרונות (Business Intelligence - BI) מובנים, שמטרתם היא ניתוח ביצועי הארגון בצורה היקפית. כלי ה-BI של פריוריטי מאפשרים, כחלק אינטגרלי מהמערכת, לעבור מנתונים מסכמים המוצגים ב- Dashboard או בדוחות BI דינמיים לדוחות מפורטים ואפילו לתעודות ספציפיות שנרשמו במערכת. למשתמש יש את החופש להתאמת הדו"חות ולוחות הבקרה לצרכיו ובכך מתאפשר ניתוח מהיר וקל של מידע בתחומים שונים מתוך תוכנת הנהלת החשבונות והכספים, מערכת ניהול המחסן, מערכת ניהול נוכחות עובדים, תוכנת השכר, נתוני המכירות והשיווק, שירות הלקוחות וכו'. 

מערכות טכנולוגיות כיום חוצות גבולות וממשיכות להתפתח בצורה משמעותית, מתוך אמונה שנועדו לספק לקהל הצרכנים מערכות שייעלו תהליכים באופן יעיל ואינטואיטיבי. מייצגת זאת בצורה נהדרת היא המודלים של הבינה העסקית – BI. פריוריטי מהווה אחת המערכות המובילות בשוק ועל מנת לקבל ערך מוסף גדול יותר על פני המתחרים שלה פותחו מודולים של בינה עסקית אל אותו ממשק. באמצעות מערכות ה - BI ניתן לשלוף ולהצליב נתונים שונים בארגון וכך לקבל תמונה מלאה על מגוון רבדי הארגון. הנתונים המוצגים בצורה גרפית מיועדים לניטור ושליטה. הצגתם בזמן אמת לאנשים שאחראיים לאותו תחום וע"י כך לייעל ו"להטרים תרופה למכה".
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פריורטי ומערכות בינה עסקית BI?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פריורטי ומערכות בינה עסקית BI?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס פריוריטי ומערכות בינה עסקית BI

מערכות בינה עסקית מציגות מידע עדכני בזמן אמת על בסיס המערכת של פריוריטי. מתאפשר סיווג שונה של נתונים, בכדי שלכל אדם בארגון אשר תחום עיסוק רלוונטי, תתאפשר גישה, הוא יוכל להשתמש במערכת, לבצע את מעקב ולייעל תהליכים בזמן אמת.
קורס פריורטי ומערכות בינה עסקית BI
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס פריוריטי ומערכות בינה עסקית BI?

כל נושא הבינה המלאכותית עסקית של פריוריטי מיועדת למגוון רחב של אנשים בארגון בהתאם לאופי תפקידו. תחומי העיסוק השכיחים אשר עוסקים בשימוש במודול זה הם בדר"כ מנהלים, סמנכ"לים, מנהלי כפסים אנשי מכירות ושיווק. ניתן לקבל נתונים שונים על פעילות ולדעת בזמן אמת את כל המעד העדכני והיסטורי בנוגע לעבודתו בכדי לייעל את התהליכים בו הוא עוסק ולעמוד ביעדים שהוצבו לו.

מה לומדים בקורס פריורטי ומערכות בינה עסקית BI?

הסטודנטים ילמדו ניתוח מגמות עתידיות בארגון - בינה עסקית מתקדמת מול הדוחות הסטנדרטיות; קבלת החלטות באמצעות BI- שימוש בתוכנת BI ככלי דומיננטי שתומך בהחלטות בארגון; הבנה של מבנה בסיס נתונים רקע בנושא איחוד, מצרף של נתונים בשילוב של קבצי אקסל; בניית דו"חות מתקדמים הלכה למעשה- משתתפי הקורס יתפעלו בעצמם תוכנה (CLICK- BI).
קורס פריורטי ומערכות בינה עסקית BI
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למה כדאי ללמוד קורס פריוריטי ומערכות בינה עסקית BI?

מודל ה-BI משקף את פעילות הארגון לכל רוחבו, ממפה את יכולותיו ועוזר לו להתאים את עצמו להתרחשויות בשוק ולשפר את ביצועיו מול המתחרים. ייחודו של המודל נובע מיכולת ניתוח רב מימדית וחברתית. באמצעות המודל ניתן לחתוך, לסנן ולהשוות מידע מכל זווית אפשרית: לפי תקופה, שם לקוח, סוג פריט במלאי וכיו"ב. השימוש במודל אינטואיטיבי, ומתאים לכולם – החל מהמנכ"ל וכלה באחרון סוכני המכירות. המודל הינו קל לשימוש ופשוט להטמעה. הנתונים מוצגים בו בצורה ויזואלית (גרפים, טבלאות, ציר, שעונים דוחות וכדומה). המודל מתחבר לכל סוג של מבנה או מקור נתונים.
מודעה
מחפש קורס פריורטי ומערכות בינה עסקית BI?
מחפש קורס פריורטי ומערכות בינה עסקית BI?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: שלומי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה