קורס יועצות גמילה מחיתולים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי יועצות גמילה מחיתולים

תהליך הגמילה מחיתולים מהווה אתגר להורים ולתינוק. רבים עוברים ומסיימים אותו בהצלחה, אך כיום גמילה מחיתולים היא תהליך מורכב עבור ההורים והילד ורבים נתקלים בקשיים ובבעיות וזקוקים עד מאוד לעזרה מקצועית בפתרון הבעיות. בימים אלו, קורס הכשרת מנחי הורים לגיל הרך כולל בתוכו תכנים רבים בכלל, ובפרט את תחום הגמילה מחיתולים.

ישנן אימהות שמרגישות שילדיהן מוכן אך הן לא יודעות איך להתחיל, או שהוא בגיל המתאים לגמילה אך הן מרגישות שהוא עדיין לא בשל, או שהילד סובל מעצירות בעקבות תהליך הגמילה. במהלך קורס זה אתן תוכשרו להיות יועצות שיעזרו להורים לגמול את ילדיהם מהחיתול, איך להימנע משגיאות ולסיים את התהליך בהצלחה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יועצות גמילה מחיתולים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יועצות גמילה מחיתולים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס הכשרת יועצות גמילה מחיתולים

קורס הכשרה ליועצות גמילה מחיתולים הוא קורס מקצועי אשר מרחיב את האופקים והידע למקצועות בעלי תחום חופף. הורים רבים ובמיוחד הורים טריים מתקשים לקיים את תהליך הגמילה מחשש שאינם עושים זאת נכון.

בקורס זה אתן תוכשרו להיות יועצות לגמילה מחיתולים, ללוות ולהדריך הורים לעזור לתינוק לעבור את שלב הגמילה בצורה נכונה ויעילה. ההדרכה והליווי מבוססים כולם על גישת האינטליגנציה הרגשית בה פועלים לפי צרכי התינוק והמשפחה.

במהלך הקורס אתן תלמדו איך לגשת לעניין של הרטבת יום או לילה, לסירוב שימוש באסלה, התאפקויות, עצירויות, רגרסיות למיניהן ועוד. הורים אשר נתקלים בקשיים ובבעיות, כיום יודעים שיש את האופציה להיעזר ולקבל תמיכה מקצועית ולא לתת לדברים לעבור מעצמם מבלי לדעת מה יהיו ההשלכות.

לימודי הכשרת יועצות לגמילה מחיתולים מבוססים על גישה המתמקדת במניעת קשיים, בהתערבות ובפתרון בעיות בגמילה מחיתולים. ההתנסות כרוכה במפגשים עם ההורים, תינתן אף תמיכה טלפונית ומענה רלוונטי אל מול הקשיים שעולים.

קורס יועצות גמילה מחיתולים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס יועצות גמילה מחיתולים?

הקורס פתוח בפני אחיות, דולות, יועצות הנקה, מלוות התפתחות, בוגרות עיסוי תינוקות, מנחות הורים, יועצות שינה, בוגרות קורסים משולבים כגון מלווה לאחר לידה והורות ראשונית וכן כל מי שמעוניין להתחיל בקריירה חדשה. במידה ואכן יש לכן רקע מקצועי מתאים, אתן מוזמנות להגיע לראיון אישי מול הנהלת המוסד ולהתחיל קורס הכשרה ליועצות גמילה מחיתולים.

מה לומדים בקורס יועצות גמילה מחיתולים?

התכנים העיקריים בקורס נוגעים באינטליגנציה רגשית, סגנונות הורות, דפוסי התקשרות, גישות שונות להתמודדות עם גמילה, מתי מתחילים גמילה, מה לא לעשות כשגומלים, מתי מומלץ לדחות את הגמילה, התמודדות עם בכי, תרגול מצבים, ניתוח שאלונים, סטאז' וליווי משפחה בפועל ועוד.
קורס יועצות גמילה מחיתולים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס יועצות גמילה מחיתולים?

לימודי הכשרת יועצות לגמילה מחיתולים מתקיימים כמפגשים שבועיים, כאשר בהתחלה נעשים מפגשי בסיס ולאחר מכן מפגשי התמקצעות. כל מפגש הוא בן כמה שעות. יש לציין כי משך הלימודים משתנה ממוסד למוסד ועל כן רצוי שתוודאו זאת ישירות מול המוסד בו תבחרו ללמוד.

במידה ותהיה השתתפות ונוכחות מלאה וכן תבצעו את הסטאז' במלואו, תוענק לכן תעודת יועצת גמילה מחיתולים מטעם המוסד הרלוונטי.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס יועצות גמילה מחיתולים?

הלימודים הינם כוללים התייחסות מעמיקה במיוחד הקשורה לטיפול בתינוקות וילדים שעברו את השלב שהם צריכים להשתמש בחיתולים.

אם הלימודים והתחום מעניין אתכם, ייתכן כי תרצו אולי ללמוד את התחום בהרחבה ולימודי גננות הם אלה העשויים להתאים לכם. הלימודים משלבים בין הכרה של גיל זה לעומק לבין למידה של טכניקות חיוניות להוראה. 

תחום לימודים אחר, הינו קורס יוגה בייבי, אשר כולל את הפרקטיקה של לימודי היוגה הרגילים ואשר לוקחים בחשבון כי לא כל הפרקטיקות יכולות להיות מיושמות על התינוקות הרכים עצמם, ולכן צריך להתאים את התנוחות המתאימות להם.

כמו כן, בימים הראשונים, צריכה האם החדשה עזרה בכל הנוגע להנקה, על כן, יועצת הנקה יכולה להוות תחום מספק במיוחד שכולל תכנים מעניינים ומקיפים ביותר הקשורים לקשר הדיאדי הקיים בין האם לתינוקה. 

במה עוסקים בוגרי קורס יועצות גמילה מחיתולים?

באופן כללי, הלימודים הינם מעניינים במיוחד, וקיימת כיום דרישה ואנשים שייעצו להורים בצורה בוגרת ואחראים כיצד לגמול את ילדיהם מחיתולים.

לרוב, יועצים כאלה ניתן למצוא בבתי חולים, קופות חולים וכן במוסדות וארגונים הקשורים לחינוך הילד. הגמילה הינה חשובה ביותר שכן, בגילאים מסויימים קיימת חוסר נוחות חברתית אשר יכולה ליצור בקרב הילד רגשי נחיתות. על כן, אנשי המקצוע, שלרוב בעלי הכשרה נוספת ממדעי החברה כמו פסיכולוגים, עובדים סוציאלים, פסיכותרפיסטים ועוד, הינם בעלי הידע והמיומנות הנדרשת לכך.
מודעה
מחפש קורס יועצות גמילה מחיתולים?
מחפש קורס יועצות גמילה מחיתולים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה