קורס מדריכות הכנה ללידה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הדרכת הכנה ללידה

הלידה היא דבר חשוב ומעצים, גם אם זו לא הלידה הראשונה ועל כן יש להתכונן אליה מראש. הרבה זוגות שמחכים לילד זקוקים לליווי, תמיכה והדרכה. כיום, לתפקיד מדריכת הכנה ללידה יש ביקוש רב בקרב זוגות. הרבה יסכימו כי מדובר בתפקיד שליחותי שתורם רבות לנשים חסרות ניסיון או שנתונות במצב ללא עזרה כלל. לרוב, תחום זה הינו מזכיר ברוב תכניו את קורס דולות, אולם התכנים הנלמדים במסגרת קורס זה הינם שונים.

במידה ובחרתן לעבור הכשרה כמדריכת הכנה ללידה, בדף זה תמצאו מידע כללי על הקורס, נושאי הלימוד בקורס ומשכו. המשמעות של להיות מדריכה שמכינה ללידה, אומרת ללוות את האם והאב לפני כניסתם לחדר הלידה. הכשרה בתחום זה דורשת מיומנות גבוהה, יוזמה ויחסי אנוש מעולים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מדריכות הכנה ללידה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מדריכות הכנה ללידה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מדריכות הכנה ללידה

קורס מדריכות הכנה ללידה מעניק מיומנויות וטכניקות מגוונות למשתתפות, לצורך הדרכת נשים הרות. בתום הקורס, תוכלו לעבוד כמדריכות להכנה ללידה שמנחות קבוצות או לעבוד כמדריכות פרטיות.

המסלול כולל בתוכו תכנים שמבוססים על הרפואה הטבעית וכן על הרפואה הקונבנציונאלית ששייכת לעולם המערבי שלנו. בתור מדריכות הכנה ללידה, אתן תזכו ללוות ולהדריך זוגות שחווים מאורע מרגש בחייהם, ולהיות דמות משפיעה, מייעצת ואחת שיכולה להרגיע את הפחדים והלחצים שחווים ההורים.

הכלים שתרכשו במהלך הלימודים יועברו על ידכן לאותם זוגות הורים ויחד איתם תבחרו את הדרך והאופן בו ירצו לעבור את הלידה. לרוב, נשים הרות אשר מסיימות את קורס ההכנה ללידה בהדרכתכן, נקשרות אליכן, נותנות אמון ומעריכות ואפילו היו רוצות שאתן המדריכות תהיו איתן בחדר הלידה.
קורס מדריכות הכנה ללידה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס מדריכות הכנה ללידה?

הכשרת מדריכות הכנה ללידה תלמד בין תכניה על חשיבותה של הכנה פיזיולוגית,נפשית ורגשית לקראת הלידה ותכנים מתחום הרפואה כגון פיזיולוגיה ואנטומיה וכן פתולוגיה בהריון, צירים ומנגנון הלידה, מעקב הריון, עזרה ראשונה, עבודת המיילדת, תזונה בהיריון, תרגילי נשימה והרפיה בזמן ההיריון ובעת הלידה, מעקב היריון ותרגילי גמישות חיזוק רצפת האגן וחיזוק הגוף בהיריון, טכניקות עיסוי, הרפייה ונשימה, שיטות להקלה והתמודדות עם הכאב בלידה, הנחיית קבוצות, הנקה והדרכה למיניקה.

ישנם מוסדות שנשענים על עקרונות הרפואה הטבעית עליהם תוכלי לקרוא בקורסים ברפואה משלימה, אשר מלמדים נושאים כגון שיאצו, רפלקסולוגיה, צמחי מרפא, מעקב אחר גדילה והתפתחות. יש לציין כי נושאי הלימוד משתנים ממוסד למוסד ועל כן עליכן לברר על כך מול המוסד שתבחרו.

למי מתאים ללמוד קורס מדריכות הכנה ללידה?

לימודים המכשירים מדריכות הכנה ללידה מתאימים לנשים שיש להן ניסיון בתחום, שהן בעלי סבלנות, אמפתיה ויכולת להדריך באופן פרטני או קבוצתי.
קורס מדריכות הכנה ללידה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס מדריכות הכנה ללידה?

משך הלימודים משתנה ממוסד למוסד ועל כן עליכן לוודא זאת ישירות מול המוסד שתבחרו. עם זאת, לרוב מדובר במפגשים שבועיים למספר חודשים בלבד.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס מדריכות הכנה ללידה?

אם התעניינתם בתחום הדרכת הכנה ללידה ייתכן כי תחום הליווי, ההדרכה, וההרגעה הינו מאוד מתאים ומעניין אתכם. אפשרות לימודים נוספת הינה קורס יועצות הנקה, אשר מאפשר לאמהות לעתיד לרכוש את הידע והמיומנויות הדורושת להן על מנת להניק את ילדיהן תוך שהן מתחשבות בנוחויות תינוקם והן בעצמן.

קורס עיסוי לנשים בהיריון הינו מאתגר במיוחד וכולל טכניקות אשר תפקידן לסייע לנשים בהתמודדות עם תופעות משתנות המתלוות להיריון. העיסוי הינו נעים ביותר, משחרר לחצים ותורם לתחושת רגיעה בגוף.

במה עוסקים בוגרי קורס מדריכות הכנה ללידה?

תום קורס מדריכות הכנה ללידה, תוכלו להשתלב כמדריכות הכנה ללידה בקופות חולים, מרכזי הריון ולידה ובמקומות נוספים שמבקשים מדריכות.
מודעה
מחפש קורס מדריכות הכנה ללידה?
מחפש קורס מדריכות הכנה ללידה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה, רחובות, אילת ותל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה