ClickCease

קורס ניהול חוזים ומכרזים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול חוזים ומכרזים במכללות

כיום אי אפשר (וגם לא כדאי) לרכוש רכב, דירה או אפילו להתחיל לעבוד או להעסיק אנשי מקצוע ללא חתימה על חוזה מכל סוג שהוא. לכן כדאי לכל אדם לרכוש ידע בנודא החוזים, אם לשימוש אישי בחיים הפרטיים, ואם בתחום העבודה. כמעט בכל עבודה יש נגיעה זו או אחרת לחוזים: חוזי התקשרות, מכרזים לעובדים או בעלי מקצוע, הסכמים ועוד. אם אתם רוצים לנהל חוזים והתקשרויות תוכלו ללמוד לימודי ניהול חוזים, הסכמים, מכרזים והתקשרויות במבחר מוסדות לימוד בארץ. במסגרת קורס ניהול חוזים תרכשו השכלה בתחום המשפטי והכשרה מעשית בתחום החוזים. 

קורס ניהול חוזים מפתח אצל המשתתפים ראייה אסטרטגית בכל ההיבטים המשפטיים והניהוליים בהכנת חוזה, חתימת חוזה והתקשרות. אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא מידע רב וחשוב אודות קורס ניהול חוזים. לימודים אלו כלולים בתחום המשפטים, לכן אם תחום זה מעניין אתכם או שאתם כבר עובדים בתחום ומעוניינים להמשיך להתקדם בקריירה - קורס זה יכול להתאים לכם בהחלט. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול חוזים ומכרזים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול חוזים ומכרזים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס ניהול חוזים, מכרזים והתקשרויות

חוזה הוא למעשה ביטוי משפטי להסכמה בין שני צדדים כשירים. ההתקשרות בחוזה היא פעולה נפוצה שמשמשת לרכישת בית, רכישת כרטיס לרכבת וכן הלאה. החוזה הוא הסכמה חברתית המוכרת בחוק ומשום כך היא גם ניתנת לאכיפה בבית המשפט. אך כדי לערוך חוזה ראוי, שיתחשב ברצונות שני הצדדים, כך שכל אחד במשא ומתן ירגיש מרוצה, ישנו צורך לאנשי מקצוע מבינים שיודעים לקרוא בין השורות ויכולים לתרגם את הניסוח בחוזה למשמעות האמיתית שלו. 

חוזים מהווים בסיס חיוני לכל מוסד או עסק וקיומם של חוזים הכרחי על מנת למנוע נזקים כלכליים ותביעות משפטיות. קורס ניהול חוזים מפתח אצל המשתתפים ראייה אסטרטגית בכל ההיבטים המשפטיים והניהוליים בהכנת חוזה, חתימת חוזה והתקשרות. אם אתם מרגישים שאתם מספיק אחראיים לתפקיד, אם אתם מעוניינים להיות חלק מקומץ אנשים קטן ואיכותי שאחראי על בניית עסק, על העסקת מאות עובדים, על עקרונות הארגון ועוד - לימודי ניהול חוזים ומכרזים יכולים להתאים לכם. 
קורס ניהול חוזים ומכרזים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס ניהול חוזים ומכרזים?

קורס ניהול חוזים מיועד למי שמגיע מתחומי ניהול הרכש והקניינות וכל מי שמבצע בתפקידו נדרש לבצע התקשרויות חיצוניות עם גורם שלישי. בנוסף, אם אתם מעוניינים להכיר את מושגי היסוד הביסיים בדיני חוזים ובניהול התקשרויות חיצוניות תוכלו ללמוד את הקורס. הלימודים יכולים בהחלט להתאים למי שעובד בתחום המשפטים ומעוניין לקבל כלים לעסוק בחוזים ומכרזים, או מי שרוצה לקבל טעימה קטנה מלימודי משפטים (רבים מבוגרי קורס ניהול וחזים ממשיכים לאחר מכן ללימודי תואר ראשון במשפטים או תואר שני במשפטים ללא משפטנים).

מה הם תנאי הקבלה לקורס ניהול חוזים ומכרזים?

תנאי הקבלה ללימודי חוזים ומכרזים משתנים ממכללה למכללה, ותלויים בעיקר בסוג הקורס אליו אתם נרשמים: תנאי הקבלה לקורס ניהול מכרזים לקהל הרחב יהיו 12 שנות לימוד ולעתים תעודת בגרות מלאה. בנוסף על כך, ייתכן ותצטרכו לעבור ראיון קבלה שיבחן את מידת התאמתכם ללימודים, וייתכן כי מעבר לכך תצטרכו לעבור מבחן כניסה. לימודי ניהול חוזים המיועדים לאנשים בעלי ניסיון בעבודה עם חוזים, מכרזים והתקשרויות יהיו ניסיון או תעודות מקצועיות, ראיון קבלה וגם במקרה זה ייתכן ותידרשו לעבור מבחן כניסה. 
קורס ניהול חוזים ומכרזים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס ניהול חוזים ומכרזים?

משך לימודי ניהול חוזים ומכרזים משתנה ממכללה למכללה ותלוי לרוב בסוג הקורס שתבחרו וגם במסלול: קורס ניהול חוזים מכרזים והתקשרויות המיועד לאנשים בעלי ניסיון בתחום המשפטים והחוזים יארך פחות זמן מקורס חוזים למתחילים ללא רקע בתחום. לרוב מדובר בקורס של בין 10 ל - 20 מפגשים המתקיימים אחת לשבוע ואורכים מספר שעות. תוכלו לבחור בין מסלול לימודי בוקר, המתקיים אחת לשבוע בשעות הבוקר, ומסלול לימודי ערב, המיועד לאנשים שעובדים במשרה מלאה בשעות הבוקר ויכולים ללמוד רק בשעות אחר הצהריים והערב. 

מה לומדים בקורס ניהול חוזים ומכרזים?

קורס ניהול חוזים, מכרזים והתקשרויות נועד להקנות ידע בתחומי דיני החוזים וההתקשרויות - במסגרת לימודי ניהול חוזים, הסכמים, מכרזים והתקשרויות הסטודנטים רוכשים ידע חיוני שיכול למנוע התקלויות בחוזים לא מעוגנים בחוק. ההיכרות עם התחום יכול להוביל למקסום רווחים תוך ניצול מירבי של כל הזכויות הניתנות לכל צד בחוזה. 

תכנית הלימודים של קורס ניהול חוזים משתנה למוסד למוסד - אך כל הקורסים שואפים להעניק ידע בתחום דיני החוזים המאפשר לקבל החלטות שקולות וזהירות ולמנוע בעיות רבות. במסגרת הלימודים תוכלו ללמוד על הצד התיאורטי והמשפטי וכן על הצד המעשי - תוך דגש על הצרכים של מנהלי הרכש. בדרך כלל תכניות הלימודים מתמקדות בחוזים ובמכרזים: חוזים - דיני חוזים, סוגי חוזים, עקרונות ביישום חוזים, היבטים כלכליים בחוזים דילמות ופרשוניות חוזים מבחינה משפטית, ניהול חוזים. מכרזים - היתרונות והחסרונות במכרזים, סוגי מכרזים, בירוקרטיות במכרזים שלבים ופגמים בהליך המכרז.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס ניהול חוזים ומכרזים?

בוגרי קורס ניהול חוזים, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו.

התפקיד המרכזי של העוסקים בנושא חוזים והתקשרויות מתאים לרוב לקבלני משנה ולעוסקים בתחום הליסיג התפעולי. במסגרת עבודתם אותם מקצוענים צריכים להיות בעלי שליטה בתחום דיני החוזים וזאת כדי למצות את הזכויות החוקיות של כל אדם ובית עסק. לרוב מי שפונה לקורס הינו כבר מתעסק בתחום הקשור לניהול או להתנהלות פיננסית כך לדוגמא: מנהלי שיווק, מנהלי תפעול ועוד.

אם תרצו להמשיך להתפתח בתחום, תוכלו ללמוד קורסים נוספים: קורס לוגיסטיקה ורכש הינו קורס אשר יכול להיות רלוונטי ביותר עבור אותם אנשים אשר תחום השילוח או העברת מטענים וחומרים ממקום למקום מעניין אותם. התחום הינו משלים לניהול חוזים ויכול לעניין את האנשים העוסקים בניהול חוזים. קורס מנהלי פרוייקטים הינו תחום נוסף, אשר מאפשר לאנשים המעוניינים לשלב ידע ומיומנויות השייכות לתחום הטכנולוגיה יחד עם אסטרטגיות ניהוליות.
מודעה
מחפש קורס ניהול חוזים ומכרזים?
מחפש קורס ניהול חוזים ומכרזים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הרצליה ובאתרי לקוחות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה