ClickCease

לימודי משפטים ללא משפטנים

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

תואר שני במשפטים לבוגרי תואר ראשון בתחומים אחרים

תחום המשפטים נחשב לאטרקטיבי ויוקרתי גם בימינו כאשר מספר הסטודנטים בפקולטות למשפטים הוא גבוה ומספר הבוגרים שמסיימים את תקופת לימודיהם עולה משנה לשנה. אבל מסלול המשפטים לתואר ראשון אינו מתאים לכל אחד ותנאי הקבלה אליו גבוהים באופן יחסי. לכן אנשים פונים אל לימודי תואר ראשון בנושאים אחרים. בוגרי לימודים אקדמאיים אחרים לא תמיד ימצאו עבודה בקלות, ואלה אשר אשר ימצאו עבודה, לעיתים יתקשו להתקדם במקומות עבודתם במהירות. ידע בתחום המשפטים עשוי לסייע להם להתקדם לתפקידים בכירים יותר במקומות העבודה אשר בהם הם עובדים.

מן הטעם הזה פיתחו חלק מן המכללות למשפטים תואר שני במשפטים (ליתר דיוק תואר שני בלימודי משפט), אשר יתאימו לאנשים חסרי רקע קודם בתחום המשפט והם נועדו להעשיר את הידע של הבוגרים בנושאי החוק והמשפט. אם גם אתם בעלי תואר ראשון ושואפים לידע בתחום המשפטים, שיסייע לכם לבתקדם מקצועית, הנכם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף העמוד זה אודות מסלול תואר שני במשפטים ללא משפטנים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי משפטים ללא משפטנים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי משפטים ללא משפטנים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי משפטים ללא משפטנים

בעבר תחום המשפטים היה תחום יחסית 'סגור' וייחודי, כך שמעטים בחרו להשתלב בו לאחר שעסקו שנים רבות בתחום אחר. כיום מתחזקת המגמה שמעודדת אנשים חסרי רקע במשפטים לפנות לתחום. בנוסף, קיימים מוסדות שמתגמלים את העובדים על כך שיש להם תואר שני - כך שתואר זה יכול לסייע לשדרוג במשכורת, יתר על כן, ישנם מקומות עבודה שיתנו את התוספת במשכורת בקיומו של ידע משפטי - כך שתואר זה יכול להיות משמעותי במקרים כאלה.

תחום המשפט הוא עשיר, מגוון ושימושי, בין אם אתם עוסקים בתפקיד ניהולי בחברה פרטית או שאתם נושאים במשרה ציבורית, תואר שני במשפטים יוכל להועיל לכם במבחר דרכים ולסייע לקדם את הקריירה שלכם. עם זאת, אסור לשכוח שתואר שני במשפטים אינו מעניק לכם אישור לעריכת דין, שכן - לשם כך נדרש תואר ראשון וכן יש צורך לעבור התמחות במשפטים ואת בחינות לשכת עורכי הדין. כיום תוכלו ללמוד תואר שני במשפטים ללא תואר ראשון בתחום - תואר כזה נקרא תואר שני במשפטים ללא משפטנים ותוכלו ללמוד אותו במבחר מוסדות. אם אתם שואפים לרכוש את הידע הזה במשפטים, לצורך התקדמות בעבודה ושידרוג משכורותיכם, הזדרזו להירשם אל לימודי משפטים לתואר שני ללא משפטנים
לימודי משפטים ללא משפטנים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי כדאי ללמוד תואר שני במשפט ללא משפטנים?

לימודי תואר שני במשפטים ללא משפטנים יכולים להיות נהדרים עבורכם, בעיקר אם ברצונכם להעשיר את ידיעותיכם בתחום המשפט וכן לפתח קריירה המשיקה לתחום זה. עם זאת, אם ברצונכם לעשות הסבת קריירה לתחום עריכת הדין - כדאי שתשקלו לעשות תואר ראשון במשפטים, או תואר המשלב תחום דעת אחר עם משפטים, כמו: משפטים ומנהל עסקים\ כלכלה\ חשבונאות ועוד.

מה לומדים בתואר שני במשפטים ללא משפטנים?

תכנית הלימודים משתנה ממוסד למוסד, משנה לשנה וכן תלויה בבחירת הקורסים שלכם. באופן כללי הלימודים במסגרת תואר שני מרחיבים את הידע המשפטי ומאפשרים לבחון סוגיות רבות המוכרות מהקריירה ומהחיים האישיים בעין המשפט. לימודי משפטים נוגעים במבחר ענק של נושאים - החל מתורת המשפט ועיקרי המשפט הפלילי ועד לדיני חברות ומיסים. הלימודים יעניקו לכם ידע נרחב וכן כלים שיסייעו לכם להתמודד במבחר תחומים ואף יסייעו לכם בקריירה. 
לימודי משפטים ללא משפטנים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי משפטים ללא משפטנים - משך לימודים

הלימודים בתואר זה נמשכים כארבעה סמסטרים עוקבים. ניתן לסיים את כלל הדרישות לקבלת תואר שני בלימודי משפט בתקופה של חמישה עשר חודשים קלנדריים.

לימודי משפטים ללא משפטנים - תעודה

בוגרי הלימודים במסלול שיסיימו בהצלחה את כל חובות התואר בציון ממוצע של 75 לפחות יהיו זכאים לקבלת תואר שני – M.A.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי משפטים ללא משפטנים

הלימודים יוכלו לסייע לכם להתקבל לשלל משרות ניהוליות וכן להתקדם בחברה בה את עובדים. אמנם לא תוכלו להתקבל למשרות בהן דרוש משפטן, עורך דין, אך במשרות אחרות, הדורשות ידע כללי יותר במשפטים - הכשרה זו תהיה שימושית במיוחד.
מודעה
מחפש לימודי משפטים ללא משפטנים?
מחפש לימודי משפטים ללא משפטנים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה