ClickCease

לימודי משפטים במסלול דו חוגי

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

תואר ראשון במשפטים במסלול דו חוגי

אם אתם רוצים ללמוד תואר ראשון במשפטים אבל עדיין אינכם בטוחים אם תרצו לפתח קריירה כעורכי דין, אם אתם מעוניינים ללמוד משפטים אך גם לא מוכנים לוותר על החלום ללמוד פסיכולוגיה, מנהל עסקים, כלכלה, תקשורת – או (כמעט) כל תחום אחר – לימודי משפטים בשילוב חוג לימודים נוסף הם הפתרון המושלם עבורכם! מדובר בהזדמנות ייחודית ללמוד לא רק מצקוע אחד - אלא שניים, שמהשילוב שלהם תרוויחו פעם נוספת: תואר ראשון במשפטים ותקשורת יקנה לכם כניסה אל העולם המרתק של העיתונות, תואר ראשון במשפטים וכלכלה ייתן לכם מקצוע של יועץ משפטי ופיננסי, תואר ראשון בתקשורת וסיעוד יאפשר לכם להגן על חסרי הישע ולהיות חלק מהנהלים הנכתבים הקשורים לבתי חולים וקופות החולים. 

לימודי משפטים במסלול דו חוגי מאפשרים ליהנות הן מהכשרה מרתקת בתחום זה, והן מרכישת ידע רב בכל תחום אחר שמעניין אתכם – ידע שבמרבית הפעמים ישתלב מצוין עם לימודי משפטים ויפתח בפניכם שלל אפשריות תעסוקה מרתקות. מדובר אמנם בלימודים אינטנסיביים וארוכים מתואר ראשון רגיל, אך בסופו של דבר תצאו עם תואר כפול ושלל הזדמנויות יוקרתיות. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי משפטים במסלול דו חוגי. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי משפטים במסלול דו חוגי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי משפטים במסלול דו חוגי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר ראשון במשפטים בשילוב חוג נוסף

החלטתם שאתם רוצים ללמוד משפטים, להגן על החוק, להגן על החלשים, להוציא את הצדק לאור. אבל אולי אתם רוצים לייחד את עצמכם באלפי הסטודנטים למשפטים שיסיימו איתכם את הלימודים באותה השנה, ויתחרו בכם על המשרות הנחשקות של עורכי הדין. אולי אתם רוצים יתרון על פני כל שאר הבוגרים או עורכי הדין בשוק העבודה, ולצאת לעולם עם התמחות בתחום נוסף, כגון כלכלה, חשבונאות, או אפילו רפואה. 

מכיוון שאפשרויות הבחירה בלימודי משפטים לתואר ראשון בשילוב חוג נוסף הינן מגוונות, והלימודים לתואר ראשון במשפטים בשילוב חוג נוסף אורכים זמן רב מראשון אחרים, חשוב לבחור במכללה שתרגישו בה בנוח ושתתאים לכם. אם אתם מעוניינים לחסוך בהוצאות ולקבל מלגות לימודים כדאי שתבדקו האם במכללות בהם אתם מעוניינים ללמוד קיימות מלגות לימודים. כל שנה מתחרים ביניהם המוני סטודנטים על מלגות שמחלקים להם גופים שונים לפי קריטריונים מגוונים. מכללות רבות בישראל מפעילות מערך סיוע כלכלי המציע לסטודנטים העומדים בקריטריונים מסויימים מלגות, הלוואות ומענקים. תוכלו לבדוק מול המכללות האם קיימות מלגות המתאימות לכם.

לימודי משפטים במסלול דו חוגי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד משפטים בשילוב חוג לימודים נוסף?

לימודי משפטים בשילוב חוג נוסף מתאימים כמעט לכולם – שכן ידע משפטי תורם רבות לכל אחד – ואחת היא מהו תחום עיסוקו. מובן כי הלימודים מתאימים במיוחד למי ששואפים להיות עורכי דין, אך גם אם אינכם בטוחים כי ברצונכם להשתלב בעולם המשפט תרוויחו המון מלימודים אלו – במיוחד בהינתן כי שילובם עם חוג נוסף פותח בפניכם שלל אפשרויות תעסוקה נוספות.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי משפטים בשילוב חוג לימודים נוסף?

תנאי הקבלה ללימודי משפטים בשילוב חוג נוסף תלויים, כמובן, גם בתנאי הקבלה לחוג ה שני אותו אתם מעוניינים ללמוד, אולם כיוון שתנאי הקבלה למשפטים נחשבים גבוהים יחסית – סביר להניח כי אם אתם עומדים בתנאי הקבלה למשפטים – תעמדו גם בתנאי הקבלה לחוג השני אותו אתם מעוניינים ללמוד. בדרך כלל תנאי הקבלה למשפטים כוללים תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי תקף, אשר הינם גבוהים במקצת מהממוצע הארצי. יחד עם זאת, מכללות אחדות מאפשרות קבלה ללא פסיכומטרי – ועל סמך ציוני הבגרות בלבד.

אם אתם חולמים ללמוד משפטים וחוג נוסף, אך חוששים כי אינכם עומדים בתנאי הקבלה – הסירו דאגה מליבכם! אתם יכולים להעלות פלאים את סיכויי הקבלה שלכם, בעזרת לימודים במכינה קדם אקדמית, או לימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי או קורס שיפור והשלמת בגרויות.
לימודי משפטים במסלול דו חוגי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי משפטים בשילוב חוג לימודים נוסף?

משך לימודי משפטים לתואר ראשון בשילוב חוג נוסף משתנים ממכללה למכללה ונמשכים, בדרך כלל, בין שלוש וחצי לארבע שנים. אם אתם בעלי אילוצים שונים, כגון עבודה במשרה מלאה או עיסוקים אחרים בשעות הבוקר, ודואגים כי בשל כך לא תצליחו להירשם בלימודים ולהוציא את התואר הנכסף, יש לנו חדשות מצויינות בשבילגם: מכללות רבות מציעות לימודי ערב במשפטים במסלול דו חוגי, במטרה להקל גם על אנשים עובדים ליהנות מהלימודים המרתקים בתחום.

מה תוכנית הלימודים במשפטים בשילוב חוג לימודים נוסף?

רבים בוחרים לשלב את לימודי משפטים לתואר ראשון עם חוג לימודים נוסף – וכיוון שכמעט כל תחום ממדעי החברה, הרוח והניהול משתלב מצוין עם לימודי משפטים – האפשרויות הן רבות. אתם מוזמנים לשלב את לימודי התואר במשפטים עם תחום נוסף שמעניין אתכם במיוחד, או עם חוג אשר יקנה לכם הכשרה מקצועית נוספת. 

תכנית הלימודים בתואר ראשון במשפטים היא עשירה ומרתקת, ודואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. מכללות רבות מציעות לסטודנטים אפשרות להתמחות בתחום משפטי מסוים – התמחות במשפט פלילי, התמחות במשפט אזרחי, התמחות בתחום המקרקעין, התמחות בפיננסים או התמחות במשפט אזרחי הם רק כמה מההתמחויות הפופולאריות בתחום.

בין השילובים הפופולאריים והמבוקשים ניתן למצוא את לימודי משפטים וכלכלה, לימודי משפטים ומנהל עסקים, לימודי משפטים ופסיכולוגיה, לימודי משפטים וחשבונאות, לימודי משפטים ותקשורת – ועוד מגוון עצום של חוגים מרתקים. לימודי משפטים בשילוב חוג נוסף הם, כמובן, לימודים דו חוגיים, אולם אם תחליטו לאחר שנת הלימודים הראשונה כי ברצונכם בלימודי משפטים או בלימודי החוג השני בו בחרתם בלבד (ובהנחה כי ציוניכם בשנה הראשונה גבוהים דיים) – תוכלו לעבור במסלול חד חוגי.

איזה תעודה מקבלים בוגרי משפטים בשילוב חוג לימודים נוסף?

בוגרי לימודי תואר ראשון במשפטים בשילוב חוג נוסף, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (נוכחות בשיעורים, הגשת תרגילים וסמינריונים, מעבר מבחני סיום וכמובן דרישות נוספות בחוג השני שבו תבחרו) יקבלו תעודת תואר ראשון במשפטים וחוג נוסף שבחרתם. 

בוגרי תואר ראשון דו חוגי במשפטים יכולים להמשיך ולהתמחות בתחום ולפנות ללימודי תואר שני במשפטים או לפנות ללימודים שיפתחו להם שלל אופקי תעסוקה חדשים – כגון לימודי תואר שני במנהל עסקים, לדוגמא. כן יכולים הבוגרים להמשיך לתואר מתקדם במקצוע השני אותו הם למדו.
אפשרות המשך לימודים פופולארית היא הבסת אקדמאים להוראה, המעניקה לבוגריה תעודת הוראה ויכולת להשתלב בעבודה חינוכית מרתקת בבתי הספר ובמערכות החינוך בהלתי פורמאלי.
מודעה
מחפש לימודי משפטים במסלול דו חוגי?
מחפש לימודי משפטים במסלול דו חוגי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה