קורס פרסום

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס פרסום
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פרסום?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פרסום?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי פרסום במכללות

רוצים להחליט מי יהיה דוגמן הבית הבא של קאסטרו או רנואר? איזה מוצר חדש של תנובה יזכה לפרסומת בפריים טיים של הטלוויזיה הישראלית? מה יהיה הסלוגן הבא של סופרפארם, ואיזה שיר יתנגן לכולם בראש אחרי שהם יראו פרסומת לאאודי? אם אתם מעוניינים לעבוד בתחום הפרסום, קורס פרסום יוכל להקנות לכם כלים ומיומנויות ליצירת תוכן שיווקי ולתכנון קמפיינים פרסומיים בכל ערוצי התקשורת המוכרים - עיתונות, רדיו, טלוויזיה, אינטרנט, שלטי חוצות ועוד.

קורס פרסום מאפשר לסטודנטים לחדד את החשיבה היצירתית שלהם, לחשוב מחוץ לקופסא ולרכוש טכניקות וכלים לכתיבה פרסומית ולגיבוש רעיונות שיווקיים, כדי שיוכלו להשתלב בהצלחה בעולם הפרסום. לצד הלימודים התיאורטיים, הסטודנטים בקורס קופירייטינג מתנסים בכתיבה מסוגים שונים - כתיבת סיסמאות, מודעות פרסומת בעיתונות, ג'ינגלים ברדיו, באנרים לאינטרנט ועוד ולומדים כיצד לתכנן קמפיין פרסומי. בפני בוגרי הקורס עומדות אפשרויות תעסוקה רבות, כגון עבודה במשרדי פרסום שונים, אך גם תעסוקה במחלקת פרסום של כל ארגון או עסק גדול. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פרסום?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פרסום?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס פרסום

הפרסום הוא כלי בעל חשיבות עליונה לשיווק מוצרים ושירותים במשק המודרני. הפרסום נשען על מגוון של טכניקות מתוחכמות להעברת מסרים ומתבסס על זיהוי קהלי יעד והיענות לרצונותיהם. הפרסום שואף לגיבוש תדמית של המוצר או השירות שהארגון משווק. הקופירייטינג (בעברית- רעיונאות) כולל מגוון של שיטות יצירתיות לפרסום באמצעי התקשורת - כתיבת תוכן שיווקי - פרסומי כמו מודעות פרסומת ופרסומות ברדיו, תסריטים לטלוויזיה, פרסום באינטרנט ועוד.

בישראל קיימות מכללות רבות ובתי ספר לפרסום ולקופירייטינג המציעים מגוון קורסים מקיפים ומעשירים בתחום הפרסום. במהלך הקורס, הסטודנטים יקבלו סקירה בכל הקשור לתחום הפרסום, כגון נושא הקריאייטיב, הקופירייטינג, הגרפיקה,  האסטרטגיה, יחסי ציבור, הפקה, ועוד. לאחר סיום הלימודים, בוגרי הקורס יוכלו לעבוד בשלל משרות מעניינות ומרתקות בתחום רחב זה: מנהלי מותג, תקציבאים, פרסומאים, ועוד. אם תהיו מעוניינים בלימודים נוספים הקשורים לפרסום, תוכלו להמשיך ללימודי מכירות, שיווק, או, אם תרצו להתקדם מבחינת הקריירה ולפתוח עסק פרסום משלכם, תוכלו להמשיך ללימודי מנהל עסקים

למי מיועד קורס פרסום?

קהל היעד בקורס פרסום משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס פרסום מיועד לכל מי שאוהב את תחום הפרסום ושיש לו כישרון לחשיבה ולכתיבה יצירתית. בחלק מהמכללות, הקורס מיועד למי שכבר עוסק בתחום, ולכן קורס זה יהיה מתומצת ומקצועי, כך שכאשר אתם מתעניינים בלימודי פרסום, כדאי שתבדקו עם המכללה שאליה אתם מתכוונים להירשם, האם הקורס מתאים לרמת הידע שלכם: הרי לא תרצו להגיע לקורס שבו אתם לא מבינים את החומר, או להיפך - להגיע לקורס שמלמד את מה שאתם כבר מזמן יודעים. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס פרסום?

תנאי הקבלה לקורס פרסום משתנים ממכללה למכללה, ותלויים כמובן בסוג הקורס: תנאי הקבלה לקורס פרסום כללי ונרחב יהיו לרוב 12 שנות לימוד, ואילו תנאי הקבלה לקורס פרסום למתקדמים יהיו ניסיון או סיום לימודים בתחומים המקבילים לפרסום, כגון: תקשורת, יחסי ציבור או שיווק. 

במכללות רבות, כחלק מתנאי הקבלה, ייתכן ותצטרכו לעבור ראיון קבלה, או להביא תיק עבודות, שיוכיח את היכולות הורבליים והגרפיים שלכם. כך שאם אין לכם עדיין ניסיון, כדאי שתתחילו כבר מעכשיו לעבוד על בניית תיק עבודות שכזה, ולמלא אותו בעבודות לדוגמא, בהן תתרגלו את כישורי הקופירייטינג שלכם. 

כמה זמן נמשך קורס פרסום?

משך הלימודים בקורס פרסום משתנה ממוסד למוסד, כאשר קורסי הפרסום הקצרים ביותר, שנותנים רק השכלה מצומצמת בתחום, נמשכים 50 שעות אקדמיות, ונמשכים בין חודשיים לשלושה, במתכונת של מפגש אחד לשבוע. קורסי הפרסום הארוכים יותר יכולים להימשך שנה ואפילו שנתיים. גם לימודים אלו מתקיימים לרוב במתכונת של מפגש חד שבועי, אך לעיתים, כשמדובר בלימודים אינטנסיביים יותר, ייתכן וקורס זה יתקיים במתכונת של יומיים בשבוע. 

אם אתם עובדים, או בעלי עיסוקים אחרים בשעות הבוקר, אל חשש - מרבית המכללות, שמציעות את הקורס, מאפשרות לבחור בין מסלול לימודים בבוקר ללימודי ערב, כך שלא תצטרכו לפגוע בשגרת חייכם כדי להשתתף בקורס. 

מה לומדים בקורס פרסום?

נושאי הלימוד בקורס פרסום משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס פרסום מקיף מגוון של נושאי לימוד וביניהם: כתיבה יוצרת, אמנות המכירה, פרסום באינטרנט, עקרונות השיווק, אסטרטגיה, בידול, כתיבת ג'ינגלים לרדיו, כתיבת תסריטים לטלוויזיה, מודעות, מותגים, כרזות, שלטים, מסרים סמויים, מצגות, כתיבת נאום פוליטי, קמפיינים פוליטיים, קמפיינים ציבוריים, תכנון ורכש מדיה, תכנון קריאטיבי (פלנינג), גיבוש תיק עבודות אישי ועוד.

צוות המרצים בקורס כולל פרסומאים ותיקים, אנשי יחסי ציבור מובילים, ומנהלי מותג בעלי שם עולמי. הלימודים בקורס כוללים ידע תיאורטי והתנסות מעשית בכתיבת קמפיינים פרסומיים. 

במה עוסקים בוגרי קורס פרסום?

בוגרי קורס פרסום, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (כגון נוכחות בשיעורים והגשת עבודות), יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. המסיימים יוכלו להשתלב בתחומים מרתקים ומעניינים. כיום, צריך אנשי פרסום בתחומי עניין מגוונים בין אם ברפואה, בהמצאות טכנולוגיות חדשות, טלויזיה, קולנוע ועוד.

אנשי הפרסום מקדמים את התחום שאותו הם מייצגים, מעלים את המודעות לגביהם ועל ידי כך מצליחים לשווק ולקדם את המכירות של המוצרים שהם רוצים לקדם. הינכם יכולים לעבוד במשרדי הפרסום השונים או לעבוד במשרד פרסום פרטי משלכם.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס פרסום?

אם מצאתם את עצמכם מתעניינים בתחום לימודים זה, ייתכן כי תוכלו להרחיב את ידיעותיכם גם בתחום השיווק. לימודי שיווק הינם מעניינים ביותר, וכוללים תחומי עניין הדומים ללימודי הפרסום. הפרקטיקטות שעליהן שמים את הדגש המרכזי בתחום הפרסום עוזרות בקידום השיווקי של מוצר, רעיון או כל דבר שיש לו פוטנציאל להיות מבוקש בתחום ההתמחות שלו.

קורס מכירות הינו קורס המשיק בתכניו ללימודי פרסום, רק שבתחום זה, ההתמקדות הינה במוצר ספציפי שיש לקדמו מבחינת פוטציאל השיווקי שלו. לרוב, אנשים הפונים ללימודי הפרסום, מוצאים עצמם בסופו של דבר משתלבי בעסקי המכירות השונים. קורס פרסום במדיה החברתית הינו תחום מתקדם יותר של לימודי הפרסום. כיום, ניתן לראות כי המדיה התקשורתית כגון פייסבוק, טוויטר, יוטיוב ועוד, הינה פופולארית ביותר ומאפשר לפרסם תכנים משתנים בצורה זולה ואפקטיבית.
מודעה
מחפש קורס פרסום?
מחפש קורס פרסום?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎